Kształcenie Żywność 

Jak przebiega kurs gotowania dla dzieci?

Kliknij tutaj, jeśli interesuje Cię najkorzystniejsza oferta kursu gotowania dla dzieci

Dzieci kochają pomagać w kuchni – przystrajać wypieki bądź podawać i wybierać składniki. Pragniesz rozwinąć fascynację Twojej pociechy? Sprawdź warsztaty kulinarne dla dzieci. Tutaj dowiesz się, jak wyglądają takie zajęcia.

Zalety kursu gotowania dla dzieci

Warsztaty kulinarne dla dzieci mogą brać udział pociechy w wieku od sześciu do dziesięciu lat. W czasie kursu dzieci nie tylko nabywają pożyteczne umiejętności, ale także rozwijają swoją kreatywność oraz uczą się niezależności. A po prostu wspaniale się bawią. Opanowywanie prostych przepisów, komponowanie niecodziennych smaków oraz dobieranie i mieszanie składników – to wszystko sprawia, że maluchy chętnie eksperymentują i i działają bardziej świadomie w kuchni. Dzieci zapoznają się dodatkowo z zasadami, jakie należy stosować w kuchni, co w dużym stopniu podnosi ich bezpieczeństwo w czasie gotowania. W warsztatach biorą udział również rodzice, jest to więc świetna okazja do spędzenia czasu wspólnie z dzieckiem. Rodzice mogą przypatrywać się kulinarnym wysiłkom swoich dzieci, a później spróbować tego, co upichciły.

Warsztaty kulinarne dla dzieci z zawodowym szefem kuchni

Spotkania trwają 3 godziny i organizowane są w Krakowie. W czasie kursu maluchy przygotowują deser i danie główne. Młodzi uczniowie kuchennego rzemiosła mogą wybrać przysmaki włoskiej kuchni – podjąć próbę upieczenia aromatycznej, przystrojonej świeżymi składnikami pizzy, czy też przyrządzić wyborny makaron na słodko bądź słono. W czasie kursu grupa przygotowuje również pyszny deser – mus z lodami i mascarpone. Nauka połączona z zabawą to świetna metoda spędzania wolnego czasu, a własnoręczne przygotowywanie ukochanych dań przynosi pociechom mnóstwo szczęścia. Nawet bardzo niepokorne dziecko będzie z zaangażowaniem przykładać się do dekorowania tortu czy przyrządzania smacznej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci prowadzi zawodowy szef kuchni, który posiada wieloletnie doświadczenie i wspaniały kontakt z dziećmi.

Siedziba firmy:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować