Witryny www 

WebWave stworzy stronę www za Ciebie!

Szukasz narzędzia do projektowania stron, które będzie proste, a jednocześnie stworzy profesjonalny efekt? Chcesz dowiedzieć się, jak w rozwijaniu biznesu może pomóc sztuczna inteligencja? Koniecznie przeczytaj ten artykuł!

Projektowanie strony a własny biznes

Strona internetowa pełni funkcję wizytówki, ale jest też niezbędna do tego, by nasz biznes mógł dobrze prosperować. Posiadanie adresu URL z roku na rok nabiera coraz większego znaczenia, ponieważ konsumenci, nawet szukając usług czy sklepów stacjonarnych, w pierwszej kolejności korzystają z Google lub Bing.

Małe biznesy często zaczynają od autopromocji w mediach społecznościowych, ale patrząc na to z szerszej perspektywy, powinna to być tylko część skutecznej reklamy. Dlaczego?

Część użytkowników, zanim podejmie decyzję zakupową, sprawdza opinie, społeczność danej firmy, a następnie kieruje się do strony internetowej. Inni z kolei najpierw wpisują swoje potrzeby w wyszukiwarkę, by następnie wybrać jedną z kilku najlepiej ocenianych opcji.

Jak podaje portal websiteraiting.com, aż 75% ludzi nigdy nie przewija pierwszej strony wyników wyszukiwania. Tak więc dobrze działająca i przyjemna dla oka strona, która znajduje się wysoko w wynikach wyszukiwania, może zaważyć na tym, czy dany biznes odniesie sukces.

Tutaj może pojawić się trudność – nie każdy fotograf, krawcowa czy właściciel małego sklepu musi się znać na tworzeniu strony internetowej. Czy jest więc skazany na porażkę lub zmuszony do skorzystania z usług specjalistów kosztem własnej rentowności? Niekoniecznie! Lider w tworzeniu stron internetowych, firma WebWave udostępnia innowacyjne i proste w obsłudze narzędzie – kreator stron internetowych. Teraz z dostępem do AI.

WebWave – polski kreator stron

Zacznijmy od tego, czym jest kreator stron WebWave. Narzędzie stworzone przez polskich specjalistów umożliwia nam zaprojektowanie dowolnej strony internetowej, nawet jeśli nigdy wcześniej tego nie robiliśmy. Zatem bez posiadania wiedzy technicznej, jesteśmy w stanie stworzyć dokładnie taką stronę, jaką sobie wymyślimy.

Oto kilka przykładów funkcji docenianych przez liczne grono użytkowników:

 • Drag&Drop & Move – możemy wybierać dowolne elementy tj. zdjęcia czy grafiki i ustawiać je w wybranym przez siebie miejscu na stronie.
 • Animacje i interakcje – żeby się wyróżnić, możemy wybrać różne tryby i typy animacji oraz dodać efekty specjalne (np. parallax lub animowany slider);
 • RWD – technologia projektowania, która automatycznie dostosowuje się do rozdzielczości ekranu, z którego korzystamy.
 • Darmowe szablony stron – dla tych, którzy nie chcą tworzyć wszystkiego od zera, dostępnych jest ponad 100 szablonów, które możemy dowolnie modyfikować
 • Inne opcje niezbędne w biznesie, takie jak: sklep internetowy, własna domena czy skrzynka poczty e-mail;
 • Pozycjonowanie stron – jak pokazują badania pozycjonowania, strony www stworzone w WebWave wypadają lepiej niż te stworzone np. w WordPress
 • Support – w każdej chwili mamy do dyspozycji wsparcie specjalistów, którzy w ciągu minuty odpowiedzą jej pytania
 • Możliwość wykorzystania potencjału AI.

Jeśli zastanawiamy się, jak stworzyć stronę internetową, możemy skorzystać z prostych do zrozumienia instrukcji w formie poradnika lub filmu.

AI Writer – jakie są możliwości sztucznej inteligencji?

AI Writer to narzędzie używające sztucznej inteligencji do generowania tekstu na podstawie podanych przez nas informacji.

WebWave AI Writer jest jak osobisty asystent do pisania, własny copywriter, który zna się na tym, co chcą czytać internauci.

Dzięki WebWave AI Writer:

 • Nie musimy trwonić czasu na stworzenie doskonałych treści
 • Możemy trafić do odbiorców w sposób, jaki uważamy za najlepszy
 • Nie potrzebujemy mieć głowy pełnej pomysłów, od tego jest właśnie nasz osobisty asystent do pisania.
 • Mamy wpływ na to, co będzie napisane na naszej stronie
 • Nasza strona może być na wyższej pozycji w wynikach wyszukiwania

Zalety WebWave AI Writera można podsumować w jednym zdaniu: Minimum wysiłku, maksimum efektu!

2023-09-05_169389514911.png

AI Builder – rewolucja w projektowaniu stron

Z pomocą kreatora stron WebWave już w tym momencie możemy stworzyć profesjonalną i ciekawą stronę internetową. Ale na horyzoncie widać kolejną innowację: AI Builder.

Opcja AI Builder (niebawem dostępna w WebWave) jeszcze bardziej ułatwi nam pracę nad naszą pozycją w internecie. W jaki sposób? Wystarczy, że opiszemy naszą działalność, a resztę za nas zrobi sztuczna inteligencja – wygeneruje gotową, unikalną stronę!

Oczywiście, nadal będziemy mieć wpływ na jej wygląd. Zanim zgodzimy się na publikację, zobaczymy projekt strony. Owszem, AI Builder wybierze zdjęcia, paletę kolorów, stworzy podstrony i dopasuje czcionkę, ale jeśli którykolwiek element będziemy chcieli zmienić, możemy to zrobić w każdej chwili.

Narzędzie jest dostępne za darmo. WebWave AI Builder w wersji 1.0 pojawi się już we wrześniu, a jego rozszerzona wersja (2.0) w grudniu 2023 roku.

2023-09-05_169389514910.png

AI Builder: jak wpłynie na rynek tworzenia stron internetowych?

Jak wspomnieliśmy, nie każda mała firma czy freelancer zna się na tworzeniu stron. Równocześnie, mając ograniczony budżet, sporo małych przedsiębiorstw nie może sobie pozwolić na zatrudnienie sztabu specjalistów.

Naprzeciw tym potrzebom wychodzi WebWave, oferując coś więcej, niż zwykły kreator stron internetowych. Narzędzie pozwala przekuć pomysł w rzeczywistość, nie wymagając od nas zdobycia wiedzy technicznej czy poświęcenia długich godzin na tworzenie strony. Pod tym względem WebWave oferuje coś wyjątkowego, czego próżno szukać u konkurencji.

Projektowanie strony z WebWave – czy to coś dla Ciebie?

Kreator stron WebWave to świetne narzędzie do stworzenia strony internetowej, zwłaszcza jeśli nie mamy w tym zbyt dużego doświadczenia. Pozwala stworzyć profesjonalną stronę, na której znaleźć się mogą interesujące grafiki i animacje, angażujące teksty, czy sprawny sklep internetowy.

Warto przekonać się o wspomnianych możliwościach już w tym momencie!

Źródło tekstu: https://radioszczecin.pl/422,460832,webwave-stworzy-strone-www-za-ciebie

Może Cię także zainteresować