Ciekawostki i porady Turystyka Witryny www 

Kompendium atrakcji turystycznych w Małopolsce – wszystko na jednym portalu

Zobacz ładne miejsca w Małopolsce na https://visitmalopolska.pl/pl/strona-glowna.

Mimo, że województwo małopolskie jest jednym z najmniejszych w Polsce, ma ono sporo do zaoferowania zarówno turystom zza granicy, jak i z innych części kraju. Dzieje się tu dużo, zatem czasem trudno odnaleźć się w setkach wiadomości o ciekawych atrakcjach i najnowszych eventach kulturalnych czy sportowych w Małopolsce.

Ciekawe miejsca w Małopolsce – odwiedź portal opracowany specjalnie dla turystów

By przedstawić potencjalnym zwiedzającym ciekawe miejsca turystyczne tego regionu, stworzono portal visitmalopolska.pl. Znajdziesz tu wiadomości nie tylko o mniej i bardziej znanych zabytkach oraz miejscach Małopolski, ale także o ekspozycjach i imprezach kulturalnych, sportowych czy folklorystycznych organizowanych na jego terenie. Stronę prowadzi Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego w ramach projektu Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. W czym pomoże strona? Podróżnicy myślący o przyjeździe do Małopolski o razu na stronie głównej dostrzegą mapkę, na której błyskawicznie odnajdą muzea i zabytki, schroniska młodzieżowe, hotele i motele, jak również Centra Informacji Turystycznej zlokalizowane w miastach województwa. Strona ułatwia zaplanowanie wizyty na południu Polski też pod względem logistycznym, oferując informacje zarówno o parkingach i wypożyczalniach pojazdów, jak i o lotniskach i dworcach. Co ciekawe, dla tych, którzy z najrozmaitszych przyczyn nie mogą przyjechać do Małopolski, portal przygotował wirtualne spacery prezentujące między innymi czar parków narodowych i krajobrazowych, zamek na Wawelu czy trasy rowerowe.

Rejestr ambasad i proste rozmówki – ważne informacje dla przyjezdnych z zagranicy

Portal visitmalopolska.pl nie zapomina także o turystach z zagranicy, którzy ochoczo przyjeżdżają do Krakowa, Zakopanego czy innych górskich miejscowości. Wiadomości znajdujące się na stronie dostępne są zatem w języku angielskim, ale oprócz tego w między innymi w języku hiszpańskim, niemieckim, francuskim oraz włoskim. Niesłychanie pomocna dla obcokrajowców może być też podstrona Rozmówki, na której poznają podstawowe słówka i powiedzenia, które pozwolą im dogadać się z Polakami w przeróżnych sytuacjach, które mogą się im przydarzyć w trakcie wizyty w Polsce. Zagraniczni podróżnicy znajdą tu indeks ambasad oraz konsulatów zlokalizowanych w regionie Małopolski.

Siedziba firmy:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego

Może Cię także zainteresować