Usługi 

Zamów kontener na odpady przed sprzątaniem strychów

Część śmieci nie może znaleźć się w zwyczajnym koszu na odpady komunalne. Powody tych regulacji bywają przeróżne – niekiedy odpady są po prostu zbyt duże, czasem zakazują tego funkcjonujące w naszym kraju akty prawne. Jak poradzić sobie z tymi kłopotliwymi odpadami? Należy odwieźć je do najbliższego PSZOK-u, czyli punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. W każdej gminie powinien pracować jeden PSZOK, jakkolwiek w dużych miejscowościach możemy niekiedy wybrać spośród wielu punktów. Niemniej jednak to rozwiązanie wygodne jest tylko dla tych, którzy posiadają znaczną ilość niewykorzystanego czasu i własny samochód sporą ilością wolnego czasu i swoim autem. Reszta najlepiej uczyni, wybierając wynajem kontenera na odpady.

Sprzątanie strychów i remonty – dlaczego trzeba wypożyczyć kontener na odpady?

W toku przeróżnego rodzaju prac wytwarzane są nietypowe odpady. Przeważnie są to przebudowa domu i – chodzi zwłaszcza o znaczne wolumeny gruzu, a także opakowań po artykułach budowlanych. Wypożyczenie kontenera okaże się także dobrym rozwiązaniem, jeżeli urządzamy opróżnianie strychu – w takim przypadku pomieścimy w nim wszystkie nieużywane od dawna zepsute urządzenia, sprzęty oraz zbutwiałe meble. Sprzątanie strychów czy roboty budowlane staną się jeszcze łatwiejsze, jeżeli z okna domu do kontenera będzie prowadzić specjalny zsyp, który pozwoli bezpiecznie przetransportować odpady bez potrzeby ciągłego wchodzenia i schodzenia ze schodów.

Gdzie zamówić sprzątanie strychów i piwnic lub wywóz śmieci?

Wywóz różnych odpadów, ale także sprzątanie strychów i piwnic, to usługi oferowane m.in. przez firmę DPR. W ich ramach zaopatruje się klienta w kontener o wybranej kubaturze, który ten przez czas określony w umowie napełnia starymi meblami czy też odpadami remontowymi. Pojemnik jest w następnej kolejności wywożony z miejsca prac, a jego zawartość transportowana jest do miejsca, w którym zostanie przetworzona zgodnie z ustawą o odpadach.

Może Cię także zainteresować