Spedycja, transport, logistyka Usługi 

Zalety parkingu przy lotnisku w Balicach

Więcej o ofercie parkingu przy lotnisku Balice na pandaparking.pl.

Główne atuty lotów samolotem, które spowodowały, że tego rodzaju transport zyskał dużą popularność, to sposobność dotarcia nawet w najbardziej odległe miasta świata, wygoda oraz szybkość. Podróż, której elementem jest przelot samolotem, łączy się aczkolwiek z drobnymi niedogodnościami, z których najpoważniejszą jest z całą pewnością konieczność dotarcia na lotnisko – a multum osób w tym celu jest zmuszona wszak przebyć kilkanaście kilometrów. Tak dużą odległość najlepiej jest pokonać własnym samochodem. Co jednakże uczynić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu dojechać na lotnisko? Te oraz inne komplikacje łączące się z dotarciem do portu lotniczego własnym autem rozwiąże znalezienie monitorowanego parkingu w okolicy lotniskaobsługującego międzynarodowe linie.

Tani parking przy lotnisku w Krakowie – zarezerwuj miejsce na stronie internetowej

Wylatujący z lotniska w krakowskich Balicach mogą bez przeszkód przygotować swoją podróż tak, aby do portu lotniczego dojechać prywatnym autem. Na miejscu mogą zostawić go na monitorowanym parkingu w nieznacznej odległości od samego lotniska. W czasie wyjazdu nie muszą oczywiście zamartwiać się o swój samochód, bowiem parking gwarantuje jego kompleksową ochronę. Nad bezpieczeństwem samochodu czuwać będą ochroniarze, a pomocniczą asekurację stanowi system monitoringu. Skorzystanie z usług parkingu ułatwia opcja rezerwacji przez internet, dzięki której nie musimy martwić się, że po dotarciu na miejsce nie będziemy mieli gdzie na odstawienie samochodu. Parking jest oprócz tego w całości utwardzony, co jest niezwykle istotne podczas opadów śniegu bądź deszczu.

Parking przy lotnisku w Kraków-Balice – gwarancja wsparcia zespołu

Gdy zdecydujemy się na usługi oferowane przez parking monitorowany w okolicy lotnisku możemy liczyć też na liczne ułatwienia, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez kłopotów. Najistotniejszym z nich jest z całą pewnością możliwość skorzystania z przewozu z parkingu do portu lotniczego, którego cena zawarte są w koszcie opłaty za parkowanie. Poza tym klienci mogą liczyć na asystę załogi parkingu w nagłych wypadkach, takich jak ubytek powietrza w oponach czy rozładowanie akumulatora.

Siedziba firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować