Usługi 

Wypaczone ramy lub starte uszczelki? Zamów serwis okien

Na www.serwismeteo.pl sprawdzisz, kto ma w swojej ofercie serwis okien PCV Warszawa.

Regularnie zlecany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortową temperaturą w domu i powstrzyma utratę ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykona doświadczony serwisant? Dlaczego warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie uchylane, otwierane oraz rozszczelniane okna są podatne na wszelkiego typu uszkodzenia i wykrzywienia. Na kondycję okien oraz uszczelek negatywnie działają również warunki atmosferyczne – zmiany temperatur, deszcz czy promieniowanie słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w nienagannym stanie przez długi okres. O ile łatwe działania, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac powinniśmy wezwać zawodowca. Fachowcy oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację mechanizmów działających z trudem, redukują docisk okien w lecie, dbają o należytą izolację cieplną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Doświadczony zespół serwisu okien wykona również wymianę szyby w oknie.

Czemu warto korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie wykonywany serwis okien pomaga zmniejszyć utratę ciepła nawet o 30%, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Specjaliści zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Profesjonalny serwis okna to jednak nie tylko wymiana uszczelek czy regulacja mechanizmów odpowiadających za uchylanie i otwieranie skrzydła. Fachowiec może również zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez założenie specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować