Usługi 

Wygodne, poręczne dania na przyjęcia – o cateringu kanapkowym

Więcej informacji o cateringu kanapkowym na lastrada.pl.

Organizacja nawet ogromnego przyjęcia nie jest problemem, gdy mamy mnóstwo wolnego czasu na zakupy niezbędnych produktów, a także późniejsze samodzielne przyrządzanie z nich apetycznych przekąsek dla uczestników uroczystości. Wprawdzie nie każdy ma taką możliwość, lecz nie oznacza to też, że powinno się rezygnować z pomysłu celebracji znaczącej rocznicy. W takiej sytuacji rekomendujemy poszukać oferty cateringu kanapkowego.

Catering kanapkowy – wygodne dania na “jeden kęs”

Catering kanapkowy, znany również jako finger food catering, to oferta adresowana w głównej mierze do firm, ale zamawiają ją dość często także osoby prywatne oraz rozmaite instytucje organizujące eleganckie spotkania. Polega ona na dostarczenie na imprezę potraw typu finger food, czyli drobnych przekąsek, które da się skonsumować stojąc i bez konieczności użycia sztućców. Przy idealnym cateringu finger food nie trzeba korzystać talerza – to przekąska na “raz”. Finger food to z reguły sandwicze, koreczki lub tartoletki warzywne oraz owocowe. Ten model cateringu świetnie sprawdza się na uroczystościach, podczas których organizatorom zależy na bliskim kontakcie wszystkich zaproszonych osób. Umożliwia on prowadzenie luźnych konwersacji, a przy tym nie redukuje interakcji wyłącznie do gości siedzących przy jednym stole.

Catering kanapkowy – doskonała opcja dla eventów organizowanych w mniejszych aulach

Zamówienie organizacji cateringu kanapkowego podmiotowi zewnętrznemu ma wiele plusów, które docenią zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni. Po pierwsze, tym sposobem pozbywamy się trudności z rozmieszczeniem stołów oraz stresu z usadzaniem gości eventu. Zakąski oraz ciepłe i schłodzone napoje leżą na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy poczuje taką potrzebę. Jest to niezmiernie praktyczne zwłaszcza w mniejszych wnętrzach, gdzie użycie wystarczającej liczby stołów byłoby problemem. Catering bazujący na przekąskach natychmiast sprawia też, iż bankiet ma mniej formalną, luźniejszą atmosferę. Wypada zaznaczyć, że menu z poręcznych przekąsek jest w większości wypadków tańsze niż wytworne kolacje, a dodatkowo daje większą możliwość dobrania ich do potrzeb żywieniowych gości imprezy. Co najistotniejsze, catering finger food nie potrzebuje dostępu do sprzętu kuchennego, a to nieraz stanowiło największą przeszkodę przy planowaniu wydarzeń firmowych.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować