Usługi 

Usługa cateringowa – postaw na wykwalifikowany zespół

W tym miejscu sprawdzisz, jak zamówić catering.

Kiedy organizujesz wystawny event firmowy lub prywatny, na który zapraszasz znaczną liczbę gości, zazwyczaj nie dasz rady osobiście zatroszczyć się o poczęstunek dla uczestników. Nie każde spotkanie da się zorganizować kupując napoje oraz małe przekąski w hipermarkecie – prestiżowe imprezy zwykle wymagają dopracowanej oprawy także w kwestii poczęstunku. Wszak nie przystoi stawiać na stolikach gości samych herbatników oraz słodkich napojów. W takich wypadkach dobrym wyjściem jest zamówienie usługi cateringu.

Pragniesz wynająć usługę cateringu? Przejrzyście przedstaw własne oczekiwania

Firmy świadczące usługi cateringu z reguły oferują kilka jego typów. Są to catering firmowy, catering świąteczny, innymi słowy przygotowanie dań na Wigilię, a także catering okolicznościowy, zamawiany głównie z okazji ślubów, komunii lub chrzcin. Oferty te są drobiazgowo dostosowane do potrzeb konkretnych imprez, dlatego wyraźnie różnią się m.in ceną oraz spektrum dań sugerowanych w ramach usługi. Decydując się na wynajęcie firmy cateringowej trzeba pamiętać, żeby w rozmowie z usługodawcą wyraźnie zaprezentować własne oczekiwania, lecz przy tym być również otwartym na jego sugestie. W końcu dla caterera pomoc w organizacji imprez różnego rodzaju to codzienność, więc doświadczenie uzyskane w tej branży powoduje, iż może on podpowiedzieć rozwiązania, które zadowolą wszystkich naszych gości.

Zamówienie usługi cateringowej pozwala zaoszczędzić czas

Przygotowanie dań już dla małej ilości gości może stać się uciążliwym zadaniem, zwłaszcza wtedy, jeśli jesteśmy zmuszeni zrobić to na własną rękę. Zamówienie usługi cateringowej pozwala zatem zaoszczędzić czas, który przyda się na uzgodnienie innych ważnych aspektów eventu. Daje to również sposobność poczęstowania gości wyśmienitymi potrawami przyrządzonymi przez zawodowych kucharzy. Warto przy tym zaznaczyć, że istotnym przymiotem potraw, które przygotowują firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale również ich prezencja na talerzu. Prócz tego podmioty, które zajmują się obsługą dużych wydarzeń posiadają również własną ekipę wykwalifikowanych kelnerów.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować