Usługi 

Upadł Ci smartfon Apple? Napraw go w serwisie iPhone w Warszawie

Zajrzyj tutaj i dowiedz się, kto oferuje wymianę szybki iPhone 12 Pro.

Tablety, laptopy i smartfony są w dzisiejszych czasach nierozerwalnym elementem naszego życia osobistego oraz zawodowego, toteż kupując te urządzenia najczęściej szukamy tych godne zaufania. Taką opinią cieszą się od dawna produkty firmy Apple, które pomimo dość dużej ceny w zestawieniu z urządzeniami podobnych marek, co roku zyskują sobie setki tysięcy nowych użytkowników. Niemniej jednak nawet telefon najwyższej jakości może uleć uszkodzeniu bądź stracić swoje właściwości w wyniku nieostrożnego używania. Co nie oznacza, iż natychmiast powinno się zamienić go na nowy – wystarczy bowiem przynieść go do serwisu Apple.

Musisz wymienić baterię? Przynieś smartfon do Serwisu iPhone Warszawa

Kto korzystał z produktów Apple wie, że sprzęt ten pracują bez szwanku bardzo długo, jednak nawet one nie oprą się zniszczeniom, które powstają z ich nieuważnej eksploatacji. Serwis Apple Warszawa dzień w dzień przyjmuje prośby o wymianę szybki przedniej albo tylnej, stłuczonych na skutek upadku urządzenia ze sporej wysokości, wymianę baterii, która z czasem nie trzyma pojemności, jak również wymianę innych delikatnych podzespołów jak niereagujący przycisk HOME bądź uszkodzone obiektywy aparatów. Specjaliści serwisu pomogą również w razie konieczności odzyskania z telefonu straconych danych czy jego zalania.

Serwis iPhone Warszawa – smartfon możesz przysłać do naprawy przez kuriera

Póki iPhone jest na gwarancji sporą część napraw bez przeszkód zrealizujemy w autoryzowanych serwisach producenta. Przeszkody zaczynają się po wyczerpaniu gwarancji, gdyż eliminacja nawet nieznacznych usterek w autoryzowanym punkcie może wygenerować wysokie wydatki, które nie każdy może ponieść. Całe szczęście na obszarze naszego kraju, w głównej mierze w dużych miastach jak Warszawa, funkcjonują serwisy Apple przeprowadzające naprawy pogwarancyjne, w których fachowcy z kilkunastoletnią praktyką nawet w półgodziny potrafią dokonać naprawę telefonów tej firmy zarówno nowej, jak i starej generacji, wyprodukowanych w okresie minionego dziesięciolecia, jak np.:
– iPhone 5S/SE;
– iPhone 6, 6 Plus oraz 6S;
– iPhone 7 i 7 Plus;
– iPhone 8 i 8 Plus +;
– iPhone X, XS, XR i XS MAX;
– iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max;
– iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max;
– iPhone 13, 13 Pro i 13 Pro Max, 13 Mini
– iPhone SE 2020.

Jeśli w mieście twojego zamieszkania nie działa serwis serwisu Apple więc nie możesz przynieść smartfona do punktu samemu, znajdź fachowców, którzy podejmują się naprawy iPhone’ów przesłanych kurierem. Takim miejscem jest m.in. Wymiana Szybki Serwis iPhone w Warszawie.

Siedziba firmy:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555

Może Cię także zainteresować