Usługi 

Sala na przyjęcie weselne – jej wystrój to nie wszystko

Dowiedz się wszystkiego o miejscu na wesele w Krakowie.

Ślub i odbywające się po nim wesele to wydarzenie, o którym bliscy państwa młodych i ich goście będę pamiętać przez kilka miesięcy, a nieraz wręcz lat. Jeżeli młoda para zdecyduje się na urządzenie przyjęcia dla sporej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, z jakim będzie musiała się zmierzyć, jest wybór najlepszej sali weselnej, w której uczestnicy będą bawić się w ten specjalny dzień w wygodnych warunkach.

Lokal na wesele – jakie czynniki trzeba wziąć pod uwagę?

Wybierając salę na wesele para młoda musi rozważyć parę znaczących okoliczności. W pierwszej kolejności musi znać liczbę zaproszonych krewnych i znajomych, żeby mieć pewność, że w wybranej sali weselnej bez problemu znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni muszą mieć swoje miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest też, by mieli gdzie tańczyć. Ponadto nowożeńcy powinni zwrócić uwagę na to w jakiej odległości od miejsca ślubu położony jest dom weselny oraz czy droga do niego nie będzie uciążliwa. Jeżeli na przyjęcie weselne zaproszona jest rodzina i przyjaciele z odległych krańców Polski, trzeba szukać lokalu na wesele, w sąsiedztwie którego znajduje się rozbudowana sieć hoteli. Następnym zagadnieniem jest samo zaplanowanie przyjęcia ślubnego, innymi słowy przystrojenie stołów, przygotowanie menu i zamówienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej. Takie zadania mogą przerosnąć możliwości pary młodej, więc warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą pomoc w obszarze wszechstronnej organizacji wesela.

Sala weselna dla narzeczonych z okolic Krakowa

Młode pary z południa Polski, głównie z Krakowa i okolic, mogą wyprawić przyjęcie weselne w nadzwyczaj malowniczym miejscu, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego wnętrzach biesiady ślubne urządzane są od wielu dekad, a każde z nich charakteryzuje się królewską oprawą. Pałac dysponuje czterema salami zdolnymi podjąć 130 osób. Przyjęcie może zostać wyprawione także w plenerze przed Pałacem, a wtedy brać udział w nim zdoła bez trudu nawet 350 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego w Balicach jest to, iż usytuowany jest raptem 12 km od Krakowa, który ma nader bogatą bazę noclegów. Przejazd gości z kościoła do Pałacu nie będzie więc trwać dłużej aniżeli 30-40 minut.

Siedziba firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować