Usługi 

Przyjęcia okolicznościowe – zadbaj o ich właściwą oprawę

Jeśli chcesz zamówić organizację przyjęć, skieruj się w to miejsce.

Kiedy ktoś myśli o planowaniu dużej uroczystości rodzinnej, przeważnie naszym najszybszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z obiadem weselnym. Jednakże popularne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy przybywa dziesiątki bliskich z dalekiej i bliskiej rodziny, to także „osiemnastki”, chrzty czy komunie święte. Gdy lista zaproszonych gości jest bardzo długa, na ogół nie będziemy w stanie zaplanować przyjęcia oraz upichcić przekąsek dla uczestników we własnym mieszkaniu. W takim przypadku najlepszym wyjściem jest wynajęcie pasującej do okazji sali.

Planowanie przyjęcia okolicznościowego – warto skorzystać z usług firmy cateringowej

Poszczególne typy uroczystości wiążą się z innymi potrzebami uczestników. W razie imprezy o typowo rozrywkowej konwencji, jak m.in. imieniny bądź osiemnastka, , na której bawić się będą głównie osoby dorosłe, gościom należy zapewnić nie tylko miejsce, gdzie skonsumują spokojnie posiłek, ale i pomieszczenie do tańczenia. Natomiast zabawy, w których znaczną grupę gości mogą stanowić najmłodsi, między innymi komunie lub chrzciny, poleca się urządzać w miejscu, które prócz użyczenia sali wewnątrz obiektu oferuje także przestrzeń w ogrodzie. Dzięki daniu maluchom możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, iż nie znużą się tak szybko sytuacją i nie będą prosić rodziców o powrót do domu. Potrawy serwowane gościom także muszą być dostosowane do charakteru imprezy okolicznościowej. Planując takie wydarzenie zaleca się więc skorzystać z pomocy firmy cateringowej, która zatroszczy się o wyśmienite dania, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z zakąskami.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – imprezy okolicznościowe nawet dla 130 osób!

Znalezienie lokalu na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w dużych miejscowościach, jest stosunkowo proste, lecz niewiele ofert może sprostać Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w Balicach pod Krakowem. Od dziesięcioleci w iście dworskim stylu urządzane są tu komunie, chrzty i – naturalnie – zabawy weselne, które każdy z zaproszonych zapamięta na lata. W Pałacu Radziwiłłów można wynająć jedną bądź kilka sal, w których wygodnie można podjąć nawet do 130 osób. Z kolei jeśli zabawa zostanie urządzona w plenerze, to w ogrodzie przed Pałacem może bawić się przeszło 300 gości. Co istotne, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów zapewnia wszechstronną obsługę imprezy okolicznościowej, od rozłożenia oraz przystrojenia stolików, poprzez przyrządzenia dań, aż po wykwalifikowaną kadrę kelnerów i szefów kuchni.

Siedziba firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować