Usługi 

Planujesz szkolenie biznesowe? Zamów usługę cateringu firmowego

Jeśli chcesz zamówić catering firmowy Katowice, wejdź na https://tinyurl.com/yeezhadc.

Negocjacje biznesowe, szkolenie lub konferencja – każda pokaźniejsza firma niechybnie w końcu stanie przed potrzebą przygotowania takiego wydarzenia. Łączy się to z rozmaitymi zadaniami, które zwykle nie należą do zakresu czynności wypełnianych przez pracujące tam osoby, jak np. zapewnienie napojów i przekąsek dla jego gości. Jeśli planowane spotkanie zainteresuje duże tłumy, wypada skorzystać z usług cateringu dla firm.

Przekąski bez ryzyka ubrudzenia dłoni – o cateringu dla firm

Szkolenia oraz konferencje biznesowe to eventy, które przeciętnie trwają po 5-6 godzin, często także przez 2-3 dni z rzędu. Ich partycypanci dostają ścisły grafik wykładów, pomiędzy którymi wskazane są zazwyczaj trzy kwadransowe przerwy, w trakcie których trudno jest spożyć pełny posiłek w pobliskiej kafeterii. Dlatego nieodzowne jest udostępnienie gościom napojów i drobnych przekąsek, które mogą błyskawicznie skonsumować w czasie przerwy, a jeśli organizator wyrazi zgodę, również zanieść na salę, w której odbywa się szkolenie. Podmioty oferujące usługę cateringu firmowego zajmują się wyposażeniem stolika z zimnymi i gorącymi napojami, głównie z kawą oraz herbatą, jak również z małym poczęstunkiem, które można spożyć nie bojąc się o pobrudzenie garnituru i dłoni. W ramach usługi cateringu biurowego udostępniany jest również sprzęt do przygotowania ciepłych napojów.

Czemu opłaca się wynająć usługę bufetu kawowego?

Przerwa kawowa jest niesłychanie potrzebna, pozwala wszak uczestnikom rozluźnić się po kilku godzinach głębokiego skupienia. Poza tym jest to również sposobność kontaktu z pozostałymi gośćmi i przeanalizowania w luźniejszej atmosferze problemów poruszanych na spotkaniu. Urządzenie z herbatą i różnymi napojami, który widuje się na korytarzach obiektów konferencyjnych, w żadnym razie nie zastąpi perfekcyjnie zorganizowanej usługi bufetu kawowego. Uczestnicy ekskluzywnych sympozjów czy płatnych wykładów nie mogą wszak pić z tekturowych kubków, gryząc zakupione po drodze w sklepie lub przyniesione z domu sandwicze. Skorzystanie z usługi profesjonalnego cateringu firmowego podniesie więc prestiż szkolenia i równocześnie pokaże, że jego organizator zatroszczył się też o komfort partycypantów.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować