Usługi 

Organizacja wydarzeń będzie łatwiejsza, gdy zamówisz catering imprezowy

Jeśli potrzebujesz zlecić catering na imprezy, kliknij w to miejsce.

Okres wakacyjny obfituje w niezmiernie popularne w ostatnim czasie pikniki firmowe i imprezy na świeżym powietrzu, ale właściwie co rusz w różnych miastach w Polsce mają miejsce benefisy, gale albo konferencje. Wszystkie te eventy potrzebują stosownej oprawy, której obowiązkowym elementem jest profesjonalnie przyrządzany i smaczny catering. Dobrym rozwiązaniem jest zatrudnienie podmiotu oferującego wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Catering na imprezę – kluczowa jest całość oprawy

Zdecydowałeś się już na lokalizację, gdzie odbędzie się piknik bądź masz zarezerwowaną salę na imprezę? Wspaniale!! Teraz trzeba zadbać o to, aby zaproszeni na imprezę goście mieli dostęp do najlepszych przekąsek, napojów i ciepłych potraw. Miej na uwadze, że podczas ważnych gal nie wystarczy ustawić stoliki z przekąskami gdzieś na uboczu i mieć nadzieję, iż zaproszeni goście obsłużą się na własną rękę. Cała oprawa imprezy jest ważna – przemyślane rozstawienie stołów, szykowne dekoracje, jak również poprawne ułożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy wydarzenia z pewnością będą również zadowoleni, jeśli posiłki będą ułożone na talerzu niczym w najlepszych restauracjach, a potrawy będą podawać im profesjonalni kelnerzy.

Pokaz live cooking i nie tylko – zalety cateringu na imprezę

Plusem skorzystania z oferty cateringu imprezowego jest zdecydowanie to, iż wynajęta do pomocy ekipa nie tylko przyszykuje doskonałe posiłki, ale też gruntownie zadba o całą jego otoczkę. Potrawy i przekąski będą przywiezione we wskazaną lokalizację, zespół firmy cateringowej rozłoży oraz udekoruje stoliki, a następnie profesjonalni kelnerzy będą obsługiwać gości w trakcie imprezy. Na życzenie klienta, oraz jeśli pozwolą na to warunki wynajętej sali, kucharze mogą uatrakcyjnić wydarzenie demonstracją tzw. live cooking, co dla uczestników może być jedyną w swoim rodzaju szansą, aby zobaczyć z bliska jak pracują najlepsi szefowie kuchni. Należy skorzystać z oferty firmy cateringowej, która funkcjonuje na rynku od długiego czasu i która zdobyła doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze różnego typu eventów, zarówno tych takich na setki uczestników, jak i niewielkich. W trakcie ustalania szczegółów zamówienia podpowie ona, które zakąski, napoje oraz dania świetnie będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby dowiezie własny sprzęt na miejsce wydarzenia.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować