Usługi 

Opieka nad grobami

Skieruj się w to miejsce jeśli chcesz zamówić opiekę nad grobami Kraków

Oblicze miejsc spoczynku zmarłych krewnych jest dowodem naszej pamięci. Nie zawsze jednak mamy czas, by się nimi zająć – nawet, kiedy groby położone są w tym samym miejscu, gdzie mieszkamy. Największe problemy stają się naszym udziałem natomiast, kiedy naszych najbliższych pochowaliśmy w odległej miejscowości – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie sprawia to na szczęście, że groby są skazane na to, by zostać zaniedbane – doskonałym wyjściem będzie wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega opisywana usługa?

Dlaczego warto zdecydować się na opiekę nad grobami?

Na podobną usługę decydują się nie tylko ludzie, którym brakuje wolnej chwili – wśród klientów działających w tym sektorze przedsiębiorstw łatwo spotkać również osoby starsze, które na sprzątanie grobów swoich krewnych po prostu nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko proponują również inne usługi, takie jak zakładanie ławeczek lub doradztwo przy załatwieniu przedłużenia opłaty oraz korekty liter.

Koszty opieki nad grobami

Ceny, jakie należy zapłacić osobom czuwającym nad miejscami spoczynku naszych najbliższych są naprawdę zróżnicowane. Zależne są zwłaszcza od zakresu pomocy – kiedy wybieramy tylko pojedyncze sprzątanie, zapłacimy od 30 do 40 złotych. Jeśli natomiast zależy nam, by firma sprzątała nagrobek co cztery tygodnie, musimy liczyć się z kosztem nawet czterystu PLN rocznie. Pamiętajmy, że koszty uzależnione są również od wielkości nagrobków, zaś najbardziej kosztowne będzie utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Siedziba firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować