Spedycja, transport, logistyka Usługi 

Kilka słów o zaletach parkingu przy lotnisku w Krakowie

Więcej na temat Balice parking na pandaparking.pl

Podróż samolotem staje się popularnym środkiem transportu, lubianym zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wsiądziemy do samolotu, by rozpocząć wycieczkę musimy dostać się do portu lotniczego. O ile zdamy się na publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak wolimy skorzystać z prywatnego auta, pojawi się pytanie: gdzie go zostawić w trakcie naszej podróży?

Zostaw auto pod dobrą opieką – parking przy lotnisku

Oczywiście najłatwiejszym wyjściem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podrzucenie pod port lotniczy, a następnie o odebranie nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność zorganizować sobie taki transport, gdyż wiele wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych portów lotniczych, na przykład w Balicach koło Krakowa, powstały całodobowe parkingi, gdzie niewielkim kosztem można pozostawić samochód na kilka dni. Korzystanie z oferty takich parkingów jest w pełni bezpieczne – nad naszą własnością czuwa profesjonalna ochrona, , a zaparkowane tam samochody podlegają ubezpieczeniu w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, pomoc techniczna, rezerwacja miejsca – co zapewniają parkingi w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zazwyczaj zapewniają również inne udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z walizkami. Obsługa parkingu odbierze nas z lotniska również po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również zważyć przed podróżą bagaż podręczny i zyskać pewność, że mieści się w dozwolonych limitach.

Siedziba firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować