Usługi Usługi branży budowlanej 

Jak mieszkać komfortowo i nowocześnie? Projektowanie wnętrz

Projekty wnętrz Kraków. Rzetelną pomoc specjalistów w tym zakresie uzyskasz na joannaklusak.com/oferta/

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma znaczny wpływ na nasze samopoczucie. Wskazane jest więc zatroszczyć się o to, by wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Projektowanie wnętrz nie wydaje się skomplikowane, jednak często okazuje się, że aby wykonać je doskonale, potrzebne są konkretne umiejętności. Stawka jest wysoka – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym będziemy żyć kilka lub nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając aranżację wnętrz architektowi otrzymujemy opiekę profesjonalisty na wszelkich fazach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz są ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To wyjątkowo ważne, ponieważ optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga znacznego doświadczenia, które można nabyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach jednego zlecenia przygotowywane są przeważnie trzy projekty wnętrz – wykonawczy, budowlany i koncepcyjny.

Nie tylko projekty mieszkań – inne usługi

Praca architekta wnętrz w wielu przypadkach nie kończy się wyłącznie na przygotowaniu projektów. By jego sugestie zostały zrealizowane, zwykle konieczny jest również nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu produktów (ewentualnie ich wytypowaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz wykonania projektów mieszkań, architekt oferuje też wsparcie przy doborze nieruchomości, w kompetentny sposób oceniając warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Siedziba firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować