Usługi 

Co można zlecić firmie detektywistycznej?

Usługi detektywistyczne zyskują w naszym kraju popularnością – dzięki nim można uzyskać dowody do postępowań toczących się przed sądem, znaleźć bezcenne informacje na temat pracowników, a także członków rodziny. Profesjonalne biuro detektywistyczne oferuje kompleksowe usługi i pozwala na sprawdzenie między innymi warunków sprawowania pieczy nad małoletnim, wierności partnera, zasadności wystawienia zwolnienia lekarskiego bądź ustalenie źródeł dochodu. Firmy detektywistyczne zatrudniają doświadczonych pracowników mogących pochwalić się specjalistyczną wiedzą z zakresu nowych technologii czy prawa, co pozwala na prostsze pozyskanie cennych informacji.

Agencja detektywistyczna – kto najczęściej korzysta z jej usług?

Do agencji detektywistycznych zwykle zgłaszają się osoby pragnące wykazać niewierność męża lub żony i przedstawić je w charakterze dowodu w sprawie rozwodowej. Niejednokrotnie zdarzają się też sprawy dotyczące ustalenia pobytu małoletniego, który padł ofiarą uprowadzenia rodzicielskiego. Ogromne spektrum usług oferowanych przez doświadczone agencje detektywistyczne sprawia, że z ich wiedzy korzystają nie tylko osoby prywatne, ale też firmy, które chcą sprawdzić swoich pracowników. Jest to popularne szczególnie w przypadku zawierania umów o zakazie konkurencji oraz kontraktów z tzw. klauzulą poufności, zobowiązującej zatrudnionego do zachowania tajemnicy przedsiębiorstwa.

Biuro detektywistyczne – zleć sprawy profesjonalistom

Firma detektywistyczna dysponuje specjalistycznym wyposażeniem, które pozwala w skuteczny i szybki sposób uzyskać kluczowe dane. Są to m.in. profesjonalne kamery, lokalizatory GPS czy aparaty. Ich personel ma dodatkowo doświadczenie w analizowaniu ksiąg sądowych. Raport przygotowany przez detektywa to niezbity dowód, który można użyć w sądzie.

Może Cię także zainteresować