Usługi Usługi branży budowlanej 

Biuro architektoniczne – jakich prac się podejmie?

Więcej wiadomości o szczegółach oferty biura projektów Kraków znajdziesz w tym miejscu

Pracownia architektoniczna świadczy rozległe spektrum usług – pomaga realizować fantazje osób, które pragną zamieszkać w wygodnym i ustawnym domku jednorodzinnym, ale też adresuje swoją ofertę do przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Architekt może opracować całościowy projekt budynku, a następnie czynnie sprawować kontrolę nad rozwojem prac, zaplanować odbudowę budynku albo zaproponować aranżację już wybudowanych mieszkań, jak również zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

Jak pomoże Ci profesjonalne biuro projektów?

Szukasz pomysłowych, nieszablonowych projektów budowlanych? Pragniesz, żeby Twój dom wyróżniał się spośród pozostałych budynków w okolicy? A może potrzebujesz przemyślanego projektu, który spowoduje, że Twój dom będzie przytulny, a przy tym ergonomiczny? Zapraszamy do naszego biura projektów! Pośród projektów budowlanych dostępne są zarówno te zgodne z współczesnymi trendami architektonicznymi, jak i plany inspirowane klasycznym designem.

Biuro architektoniczne – co zrealizowaliśmy

W portfolio posiadamy zarówno projekty wnętrz mieszkalnych, domków jednorodzinnych, jak i wnętrz komercyjnych oraz budynków publicznych. Dotychczasowe realizacje obejmują między innymi żłobki, obiekty rekreacyjne, biura czy apartamenty pod wynajem. Organizacja przestrzeni i natura projektu dopasowywany jest do specyfiki danego obiektu, jak również osobistych potrzeb klienta. Nasze biuro architektoniczne może także opracować plan obszernych i funkcjonalnych szaf wnękowych, które pozwolą na najlepsze zagospodarowanie przestrzeni w domu bądź mieszkaniu.

Siedziba firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować