Spedycja, transport, logistyka Usługi 

Bezpieczny dojazd na lotnisko i powrót – parking w Balicach

Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się co zrobić z autem? Chcesz szybko dojechać na terminal, a po przylocie do Balic odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z pomocy, którą zapewnia strzeżony parking przy lotnisku! Kiedy warto skorzystać z oferty firmy i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking w Balicach – jak wygodnie dojechać na lotnisko

Lotnisko w Balicach jest położone na peryferiach Krakowa, co sprawia, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najlepszy jest oczywiście transport własnym autem – nie trzeba wówczas korzystać z drogich taksówek i nosić ciężkich walizek. Gdzie można zaparkować samochód na czas wylotu? Jak zatroszczyć się o jego bezpieczeństwo? Z pomocą przychodzi parking długoterminowy zlokalizowany blisko lotniska – miejsca dzieli jedynie kilometr, a dojazd bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest przez busy, które przemierzają trasę błyskawicznie. Warto dodać, że transfer jest całkowicie bezpłatny.

Parking przy Balicach – auta obejmuje ubezpieczenie PZU

Parking przy lotnisku Kraków-Balice liczy 250 miejsc postojowych, a każde z nich ma profesjonalnie utwardzoną nawierzchnię. Miejsce jest oświetlone i dozorowane przez 24 godziny na dobę, co gwarantuje maksymalny stopień ochrony. Do tego pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Auto można zostawić nawet na kilka tygodni – firma prowadzi bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie działa WiFi, a także skorzystać z łazienki. Obawiasz się, że po 2-tygodniowych wojażach za granicą Twoje auto nie odpali? Parking strzeżony przy Balicach jest wyposażony w specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Postój można opłacić wygodnie podczas rezerwacji online lub gotówką przy kasie.

Może Cię także zainteresować