Usługi Usługi branży budowlanej 

Architekt pomoże ci zrealizować marzenia

Znajdź architekta Kraków na miarę Twoich potrzeb!

Budowa domu to z całą pewnością najistotniejsza rzecz dla wszystkich z nas. Powinniśmy zatem starannie to zaplanować oraz pamiętać o usługach fachowców. Największy wpływ na to, jakie rezultaty dadzą nasze wysiłki, ma z pewnością projekt budynku. Mamy szansę wprawdzie wybrać gotowy dokument, lecz by mieć pewność, że budynek okaże się taki jak sobie wymarzyliśmy, powinniśmy poprosić o poradę architekta. Ze względu na fakt, że wielu czytelników nie zdaje sobie sprawy, czym rzeczywiście się para, powinniśmy napisać na ten temat parę zdań.

Rozmowa z architektem – o czym powinniśmy wiedzieć?

To, czy realizacja zaspokoi nasze potrzeby, jest zależne przede wszystkim od wyników spotkania z architektem. Zwracając się do architekta musimy wiedzieć, czego spodziewamy się po wznoszonym domu oraz umieć przekazać mu to. Należy też zapoznać się z najważniejszymi ustawami na temat budowy domu – dzięki temu szybciej się porozumiemy z architektem. Nie powinniśmy oczywiście się stresować, ponieważ w razie problemów możemy liczyć na jego poradę.

Jakie projekty przygotuje architekt?

W pierwszej kolejności architekt opracuje projekt budowlany. To ten projekt będzie rozpatrzony przez urzędy przed daniem nam pozwolenia na rozpoczęcie inwestycji. Muszą znaleźć się w nim technologie, na których będzie oparta nasza budowa. Projekt wykonawczy wykorzystamy natomiast do znalezienia ekipy budowlanej i będzie niezbędny do zatwierdzenia inwestycji. Zawartość tych dokumentów regulują właściwe ustawy.

Siedziba firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować