Usługi branży budowlanej 

Wybierz okna energooszczędne

Kup okna energooszczędne

Wytrzymałe okna energooszczędne to podstawa, o której nie można zapomnieć przy remontowaniu budynku. Najbardziej sprawdzają się okna drewniane, które na rynku odnajdziemy w rozmaitych wariantach. W jaki sposób są wykonane i co gwarantują?

Okna energooszczędne – postaw na komfort termiczny

Drewniane okna wyprodukowane są z naturalnych surowców – np. sosny i meranti. Wyróżniają się znakomitymi parametrami, dzięki czemu w niczym nie ustępują swoim odpowiednikom z PCV. Remontując budynek przed sezonem grzewczym, trzeba zwrócić szczególną uwagę na przepuszczalność cieplną okien. Daje to nie tylko wygodne warunki wewnątrz domu, ale także oszczędność węgla lub oleju opałowego. Wskaźnik przepuszczalności cieplnej musi być odpowiedni (tj. niższy niż 0,8 W/m2), a wtedy osiągamy komfort termiczny w domu. Ciepło zostaje w pomieszczeniach, a przez szczeliny nie wpada zimno .

Okna energooszczędne – postaw na dobrze izolowane okna drewniane

Podejmując się wymiany okien przeanalizujmy następny ważny element – wskaźnik izolacji dźwiękowej. Wybierzmy dźwiękochłonne okna drewniane, jeśli chcemy uchronić się przed nadmiernym hałasem z dworu. Bardzo istotne są też profesjonalne systemy uszczelniające – dzięki nim zamknięte okno nie ulegnie rozszczelnieniu. Innowacyjna technologia gwarantuje wyciszenie niechcianego zgiełku, a także wspaniały komfort cieplny w mieszkaniu, warto więc zakupić drewniane okna energooszczędne.

Siedziba firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować