Usługi branży budowlanej 

Pracownia architektoniczna

Pracownia architektoniczna Kraków. Kompleksowa pomoc fachowców.

Niewątpliwie chciałbyś, żeby w nowo wybudowanym domu wszystko było takie jak trzeba. Sukces Twoich starań zależy zwłaszcza od tego, który projekt domu wybierzesz. Znalezienie najlepszych propozycji nie powinno jednak być źródłem kłopotów – dokument może sporządzić pracownia architektoniczna albo, kiedy zależy ci na czasie, możesz zdecydować się na katalogowy szkic. Które rozwiązanie będzie korzystniejsze? Które wybrać??

Gotowy projekt – taniej niż w biurze architektonicznym

W internecie niezwykle łatwo znajdziesz mnóstwo projektów domów. Są wśród nich oferty dla mało wymagających klientów i tych, którzy chcieliby zyskać bardziej oryginalny projekt. Ich podstawową zaletą okazuje się niewątpliwie cena – za nieskomplikowane wydasz jedynie za niewiele ponad dwa tysiące złotych. Poza tym będzie to najlepsza opcja dla osób, którym zależy na czasie – gotowe projekty możemy mieć od ręki.

Projekt z biura architektonicznego

Usługi świadczone przez biuro architektoniczne będą doskonałe dla klientów, którzy zamierzają wybudować dom, który będzie wyróżniał się wśród pozostałych budynków. Wybierając takie wyjście zyskujemy gwarancję, że dokument będzie taki, jak nam zależy – przed jego sporządzeniem projektant dowie się, na których szczegółach najbardziej nam zależy.

Biuro architektoniczne – na jak duży koszt być gotowym?

Projekt wykonany przez biuro architektoniczne będzie jednak znacznie bardziej kosztowny od katalogowego – klienci, którzy go wybiorą powinni przygotować się na wydatek około 200 złotych za m2.

Siedziba firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować