Usługi branży budowlanej 

Budowa domów drewnianych – energooszczędność i komfort użytkowania

Na domygoralskie.com zamówisz budowę nowoczesnych domów drewnianych.

Wiele osób marzy o posiadaniu swojego domu. Wielu z nich udaje się zrealizować to pragnienie. Jeszcze wcale nie tak dawno temu w polskim krajobrazie najczęściej dostrzec można było domy w kształcie popularnego pudełka. Nie zachwycały one ani wyglądem, ani funkcjonalnością. Wyróżniały się również znacznymi stratami energii. Teraz wygląda to całkiem inaczej. Niezwykle chętnie stawiamy na domy wybudowane z drewna, które stanowią połączenie znanego od pokoleń stylu podhalańskiego z innowacyjnymi rozwiązaniami.

Budowa domów drewnianych – jak świetnie połączyć nowoczesność oraz tradycję?

Domy drewniane to obecnie najlepszy przykład na to, jak skutecznie można zestawić ze sobą klasyczny styl podhalański z nowoczesnymi rozwiązaniami, które gwarantują nam komfort. Styl góralski – bo tak często nazywa się także styl podhalański – to kwintesencja świetnego gustu. Małe okna, spadzisty dach , który pokryto gontem, balkon bądź weranda – to typowe cechy domu wybudowanego właśnie w stylu góralskim. Aby jednak tego rodzaju dom był nowoczesny, architekci stawiają na liczne przeszklenia, z chęcią wykorzystują również inne nowoczesne materiały. Taki dom może być także energooszczędny. Aby tak właśnie było architekci stawiają na zwartą bryłę domu, polecają dobór właściwych okien i odpowiednie ocieplenie. Domy drewniane wzniesione w stylu góralskim połączonym z nowoczesnymi elementami napotyka się najczęściej w w jednej części Polski. Jest to oczywiście Małopolska, na terenie której znajduje się malownicze Podhale.

Budowa domów drewnianych –zleć projekt doświadczonemu architektowi

Wykonanie doskonałej jakości projektu domu z drewna, który będzie połączeniem stylu podhalańskiego ze stylem nowoczesnym naprawdę nie jest proste. Dlatego najlepiej jest zlecić to zadanie fachowcom. Dokładnie tak samo jest już podczas budowy domu. Tylko wtedy będzie można mieć pewność, że dom będzie prezentował się bardzo dobrze, a równocześnie będzie trwały i komfortowy w użytkowaniu.

Siedziba firmy:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować