Turystyka 

Apartamenty w Krynicy-Zdroju – „Apartamenty z Kominkiem”

Krynica Zdrój to jedna z najciekawszych destynacji na południu naszego kraju. Poza wieloma wiekowymi obiektami, jest też kojarzona z bardzo zdrowym klimatem oraz źródłami wody o właściwościach leczniczych, przez co każdego sezonu staje się celem wakacji wielu polskich i nie tylko letników. Ogromna popularność to konieczność zagwarantowania przyjezdnym sporej bazy hotelowej – na szczęście znalezienie miejsc w tej przepięknej miejscowości nie powinno być trudne.

Apartamenty Krynica Zdrój na każdą kieszeń

Większość miejsc hotelowych w tym mieście stanowią apartamenty Krynica Zdrój – lokale, których wynajęcie będzie świetnym wyjściem dla wszystkich gości, którzy z najróżniejszych względów nie mogą lub nie zamierzają zdecydować się na zakwaterowanie w lecznicy. Ceny wynajmu apartamentów Krynica Zdrój są naprawdę różne – od ofert nie przewyższających 50 PLN, aż po lokale, w których doba to wydatek rzędu około stu zł.

Nie tylko apartamenty Krynica Zdrój

Oprócz apartamentów, w tej miejscowości znajdziemy też inne ogłoszenia. Działa tu mnóstwo hosteli i gospodarstw agroturystycznych, które proponują odwiedzającym je przyjezdnym świetne lokale w niewysokich cenach. Z uwagi na lecznicze klimat, w kurorcie funkcjonuje również sporo uzdrowisk, które obok lokali noclegowych, proponują odwiedzającym także lecznicze zabiegi i pomoc lekarzy. Okazują się kosztowniejsze niż apartamenty Krynica Zdrój, jednak ich klienci mogą liczyć wszak na niemałe luksusy.

Siedziba firmy:
Apartamenty w Krynicy
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 178a
33-380 Krynica-Zdrój

Mob.: +48 788 645 793, +48 668 167 992
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować