Sport, hobby, rekreacja Turystyka 

Sposób na wakacje życia – wyprawy w góry dla wymagających

Na www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/ poznasz bezkonkurencyjną ofertę wypraw w góry

Kochasz ekstremalne dyscypliny sportu oraz kop adrenaliny? Jeżeli jesteś czynnym globtroterem, który ceni pewne i dobrze przygotowane wyprawy w gronie wykwalifikowanych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawej odsłonie

Exploruj.pl organizuje trekkingi, które prowadzą na pasma górskie niemal każdego kontynentu. Propozycja adresowana jest do zwolenników turystyki górskiej, tak firm, jak i klientów indywidualnych, którzy lubią czynny wypoczynek i dysponują minimalnym doświadczeniem w tego typu ekspedycjach. Aby uczestniczyć w wyprawie niezbędna jest świetna sprawność fizyczna, a także dobry stan zdrowia. Planowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na trzy rodzaje o różnym szczeblu trudności – trasy bardzo wymagające, wymagające i o poziomie umiarkowanym. Poziom umiarkowany to trekking dla osób sprawnych fizycznie, które brały już udział w eskapadach na wierzchołki gór leżących wyżej niż 4 km nad poziomem morza. Najwyższym poziomem skomplikowania charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, które kierowane są dla jednostek o zaawansowanych umiejętnościach i sporej tężyźnie fizycznej.

Czemu powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają niezapomniane doznania. Umożliwiają przy tym wcielenie w życie marzeń oraz sprawdzenie się w niecodziennych sytuacjach. Exploruj.pl zatrudnia zawodowych przewodników oraz liderów, którzy nie tylko poznali na wskroś charakter górskiego obszaru, ale też ochoczo dzielą się posiadanym doświadczeniem z partycypantami ekspedycji. Potrafią oni także zmniejszyć prawdopodobne zagrożenie w ekstremalnych sytuacjach. W ofercie Exploruj.pl znajdziesz wyprawy między innymi na pasmo Riła, w Alpy i Himalaje.

Siedziba firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować