Sport, hobby, rekreacja 

Lekcje tenisa – kiedy rozpocząć?

Po więcej informacji o Kraków nauka tenisa kliknij tu

Uprawianie sportu to w dzisiejszych czasach coraz częstszy sposób na spędzanie wolnego dnia. Modne są zwłaszcza lekcje tenisa, które wspaniale polepszają wydolność organizmu i chronią przed chorobami. Przyjrzyjmy się jakie pożytki gwarantuje ten rodzaj wysiłku fizycznego.

Spal kalorie na lekcjach tenisa

Regularne treningi tenisa znacząco wzmocnią całe ciało i zapewnią dużą siłę fizyczną. Następnym walorem jest poprawa koordynacji ruchowej ciała i ogólnej wydolności organizmu. Należy podkreślić, że profesjonalne lekcje tenisa skierowane są nie tylko dla osób starszych, ale również dla kilkulatków. Jeśli chcemy naprawdę zarazić pociechę miłością do tenisa, trzeba zapisać je od najmłodszych lat do szkółki tenisowej. Dzięki temu nasza pociecha szybko zacznie osiągać pierwsze sukcesy na korcie.

Lekcje tenisa – spróbuj sam

Szkoły tenisa odkryją nie tylko małych czempionów kortu. Również osoby w sile wieku mogą odnaleźć się na korcie. Warto zapisać się na jedno spotkanie z trenerem, który nauczy nas kluczowych chwytów oraz wskaże w jaki sposób wykonywać bekhend. Przyszli medaliści kształceni są w ośrodkach w Krakowie i Poznaniu, gdzie lekcje tenisa są najlepsze. Warto podkreślić, że nie liczy się poziom sprawności fizycznej, ale dobre chęci i nasze zaangażowanie. Jeśli ćwiczymy jako amatorzy, myślmy po prostu o czerpaniu radości z poszczególnych setów.

Siedziba firmy:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować