kapsułki dolce gusto zamienniki, kapsułki do ekspresu dolce gustoRobienie zakupów Żywność 

Zamienniki kapsułek do Dolce Gusto

Ekspresy oparte na systemie Dolce Gusto na dobre wtopiły się w krajobraz naszych kuchni. Urzekła nas nie tylko ich fantazyjna, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, że dają łatwy dostęp do aromatycznych gatunków kawy. Miłośnicy tego napoju z czasem uznali, iż nie muszą się ograniczać tylko do propozycji jednego producenta, toteż na rynku szybko powstał powstał popyt na kapsułek Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego parę firm, które zaczęły stopniowo podbijać serca sympatyków kawy.

Czy istnieją zamienniki kapsułek Dolce Gusto?

Producenci oferujący zamienniki kapsułek do ekspresu Nescafe Dolce Gusto pochodzą z różnorodnych europejskich krajów, w tym też z Polski. Oczywiście, gdy myślimy o smakowitej kawie od razu przed oczami mamy włoską kawiarnię, w której serwowane jest aromatyczne espresso. Nie dziwi zatem, że najszerszy wybór kapsułek pasujących do Dolce Gusto ma firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką robusty i arabiki, a także kawy składające się wyłącznie ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką, mocną i wyrazistą Ristretto, delikatną i łagodną Cremosę oraz pochodzące z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował także własne cappuccino (Capucci), gorzką ale delikatną kawę o smaku włoskiego likieru Amaretto (Amaret), kombinację kawy i czekolady (Mokacci) oraz gorącą czekoladę (Chocolat). Inni europejscy producenci kapsułek w tym systemie to m.in. portugalska firma Torrie, który produkuje pyszną czekoladę na gorąco oraz hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia poza czekoladą, produkuje również aromatyczną czarną kawę Intenso o głębokim smaku, a także dwie jej dwie jej odmiany z domieszką mleka – Con Leche, z którego można przyrządzić napój o pojemności 120 ml, i Cortado – kawę o pojemności 40 ml.

Ceny zamienników kapsułek do ekspresu Dolce Gusto?

Kapsułki kompatybilne z Nescafe Dolce Gusto oferowane są w sklepach w niewielkich opakowaniach, zawierających dziesięć lub szesnaście porcji. Ich cena w sklepach online jest najczęściej o kilkanaście procent niższa, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości kawą już za nieco ponad 1zł. Kapsułki pasują do większości dostępnych na rynku ekspresów pracujących na systemie Dolce Gusto. Jeżeli jednak mamy pytania, czy na pewno ich użycie nie wpłynie źle na nasz sprzęt, spytajmy o to sprzedawcę ewentualnie poszukajmy na stronie sklepu wykazu ekspresów zgodnych z kapsułkami z kawą, które chcemy kupić.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować