Robienie zakupów Sport, hobby, rekreacja 

Zabezpieczenie pod siodłem – o czaprakach dla koni

Zamów czapraki dla koni

Czapraki to profesjonalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, amortyzujące uderzenia i zabezpieczające podczas jazdy. Poszukujesz szerokiego wyboru akcesoriów do jazdy konnej w atrakcyjnych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl zaopatrzysz się w wysokiej jakości czapraki dla koni.

Czapraki dla koni – stosowanie i budowa

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne elementy ochronne, które zapewniają koniowi wygodę, a jednocześnie osłaniają siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki zastosowaniu odpowiednich tworzyw świetnie wchłaniają wilgoć, są przyjazne i delikatne dla skóry zwierzęcia. Jeśli chcesz zainwestować w wysokiej jakości czapraki, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl odnajdziesz modele uszyte z bawełny, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, wyposażone w siateczkę absorbującą pot koni bądź podszyte szybkoschnącym materiałem. Przemyślana konstrukcja zapewnia najwyższą wygodę użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie zostały zaprojektowane w taki sposób, aby całkiem dopasowywały się do naturalnych kształtów konia, a jednocześnie poprawiały komfort jazdy. Wybrane modele zostały wyposażone w dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Estetyczne i praktyczne czapraki – skorzystaj z szerokiego wyboru asortymentu

Czapraki dla koni, które znajdują się w ofercie w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są wyjątkowo funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale również wyróżniają się wizualnie. Produkty te można kupić w wielu wzorach i kolorach, a niektóre modele posiadają ozdobne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki dla koni mocuje się do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie internetowym na pewno znajdziesz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Siedziba firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować