Robienie zakupów Usługi branży budowlanej 

Wytrzymałe i estetyczne – panele dachowe na rąbek

Dalsze informacje o pokryciu dachowym

Blachy na rąbek stojący to coraz częściej wykorzystywana forma pokrycia dachowego. Czym się wyróżnia na tle pozostałych pokryć dachowych? Czemu warto je kupić? Przybliżamy panele dachowe na rąbek oraz możliwości ich zastosowania.

Panele dachowe na rąbek – trwałość i estetyka

Blachy na rąbek perfekcyjnie łączą ergonomiczność z atutami estetycznymi, toteż zyskują coraz większe uznanie. Mocna i pięknie wyglądająca blacha na rąbek stojący może być stosowana zarówno w przypadku nieruchomości, w których konieczna jest rekonstrukcja pokrycia dachowego, jak i nowoczesnych budowlach. Ten materiał wykończeniowy może być zastosowany na dachach płaskich oraz dwuspadowych, ale też na dachach o skomplikowanej więźbie. Blachy na rąbek są dostarczane na miejsce budowy w formie niewielkich arkuszy. Znamionują się nieskomplikowanym i zarazem szybkim montażem. Tego rodzaju pokrycie dachowe wspaniale pasuje do różnorodnych stylów architektonicznych (na przykład do stylu minimalistycznego bądź dworkowego), a przy tym jest odporne na korozję i mocne.

Nowoczesne pokrycia dachowe – obniż koszty budowy

Blacha na rąbek przewyższa tradycyjne dachówki pod względem odporności i użytej technologii. Panele dachowe są produkowane z grubej blachy, a następnie wykończone dodatkową warstwą gwarantująca protekcję przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi, jak np. deszcz i śnieg czy promieniowanie słoneczne. Blacha na rąbek stojący jest do kupienia w kilku wariantach, co umożliwia dobranie jej do wymyślnej wizji architekta. Nowoczesne pokrycia dachowe mają także wpływ na redukcję wydatków związanych z budową – zdecydowanie zmniejszają liczbę ścinek, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Przesądzając o użyciu paneli dachowych na rąbek, warto zaopatrzyć się w ten materiał wprost w sklepach budowlanych.

Siedziba firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08

Może Cię także zainteresować