Robienie zakupów 

Tani i mobilny magazyn namiotowy – najważniejsze cechy

Rozwój firmy niemal zawsze wiąże się z potrzebą zwiększenia używanej przez nią powierzchni. O ile w przypadku pomieszczeń biurowych nie powinno to sprawić trudności, to mogą one pojawić się, kiedy niezbędna będzie rozbudowa składów. Istnieją na szczęście skuteczne metpdy na to, by zrobić to niskim nakładem funduszy i czasu. W takich sytuacjach warto postawić na namioty magazynowe, które mimo szybkości budowy i niskiej ceny oferują funkcjonalność i przestrzeń na poziomie stalowych lub murowanych hal.

Całoroczne magazyny namiotowe

By móc cieszyć się z tych zalet, wybierając namiot magazynowy upewnijmy się, że jest on przeznaczony do użytku przez cały rok. Aby dany namiot sprawdzał się zarówno latem, jak i zimą, musi być on mieć stabilną konstrukcję wykonaną ze stali nierdzewnej z wytrzymałym systemem instalacji jej poszczególnych części. Jeszcze ważniejsze okazują się właściwości materiału, z którego wykonano poszycie. Musi on radzić sobie z nasłonecznieniem, ale też być odporny na niszczycielskie działanie deszczu, gradu, wiatru oraz śniegu. Niezbędnym elementem wyposażenia jest także system zapobiegający skraplaniu się wody wewnątrz namiotu.

Namiot magazynowy – wymiary

Namioty magazynowe dostępne w różnych wariantach, co ułatwia dobór obiektu stosownego do potrzeb danego przedsiębiorstwa. Długość takich namiotów waha się przeciętnie od czterech do stu metrów, zaś szerokość wynosi od trzech do ośmiu metrów. Warto też dodać, że w razie potrzeby w łatwy sposób można powiększyć bazę magazynową, łącząc wiele namiotów w jeden obiekt za pomocą specjalnego systemu.

Może Cię także zainteresować