Robienie zakupów Uroda 

Szampony wzmacniające – popraw kondycję swoich włosów

Więcej szczegółów o szamponach wzmacniających.

Szampony wzmacniające stosowane są do włosów z tendencją do łamania się i wypadania, zniszczonych oraz suchych. Pragniesz zachwycać innych tryskającą zdrowiem, bujną i wspaniałą fryzurą? Sprawdź preparaty o działaniu regeneracyjnym. W jakie składniki winny być bogate szampony odbudowujące?

Szampony odbudowujące – postaw na bogaty skład

Twoje włosy są suche, łamliwelub rozszczepiają się na końcach? Odpowiednie szampony odbudowujące zregenerują osłabione pasma i spowodują, że fryzura będzie prezentować się wspaniale. Zanim jednakże kupimy jakiś kosmetyk warto przeczytać, jakie komponenty zostały użyte do jego wytworzenia. Wzmacniające oddziaływanie ma m.in. keratyna roślinna, która odbudowuje strukturę włosów i wygładza wszelkie nierówności oraz uszkodzenia. Szampony odbudowujące mogą też zawierać nawilżający kwas hialuronowy, za sprawą którego pasma na powrót stają się elastyczne, błyszczące i gładkie. Także ceramidy dysponują silnym odbudowującymi działaniem – skutecznie wypełniają wszelkie braki w budowie włosa.

Ekologiczne dodatki do szamponów odbudowujących

Doskonałe efekty zapewniają też naturalne składniki znajdujące się w szamponach – białka ze słodkich migdałów, esencja z granatu czy żeń-szenia, jak również otręby ryżowe. Cykliczne stosowanie szamponów z bogatą zawartością aktywnych składników pozwala nadać włosom ich naturalną elastyczność, zapobiec przerzedzeniu, ochronić przed wczesnym starzeniem się bądź zasłonić cebulki przez szkodliwym wpływem wolnych rodników. Warto pamiętać o cyklicznym stosowaniu takich produktów, gdyż tylko w takim przypadku szampony wzmacniające mogą dać perfekcyjne wyniki.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować