Robienie zakupów 

Słoje z kranikiem – doskonałe na imprezy dla dzieci i dorosłych

Słój z kranikiem zamówisz na superbutelki.pl.

Od wielu lat trwa renesans popularności słoików. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź wytwarzanych na własną rękę przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych deserów i trunków. Znacznym zainteresowaniem cieszą się szczególnie pojemne Słoiki z kranikiem, mające wiele zastosowań. Do czego możemy je zastosować? Kiedy przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiej przyczyny przynajmniej jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słoiki z kranikiem do nalewek

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest fakt, iż doskonale nadają się one do produkcji domowych trunków – na przykład likierów i nalewek. Słoje mają duże pojemności (najczęściej są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia przygotowanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika, natomiast kranik sprawia, że bez problemu przelejemy gotową nalewkę do butelek, szybko i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez konieczności korzystania filtrów i wężyków.

Słoik z kranem do serwowania

Słoik z kranem jest świetną ozdobą stołu, na którym go postawimy. To sprawia, że jest on regularnie stosowany do podawania napojów – głównie podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranikiem wyśmienicie sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do podawania oranżad, soków, lemoniad i kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, ponczu czy też drinków. Jego atutem jest także to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować