Robienie zakupów Sport, hobby, rekreacja 

Sklep jeździecki – akcesoria do jazdy konnej i pielęgnacji koni

Co powinno się wiedzieć o Kraków sklep jeździecki?

Sklepy z akcesoriami do jazdy konnej online cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ oferują ciekawy wybór produktów w konkurencyjnych cenach. Jednym z prężnie działających sklepów internetowych jest Horse-Trade.pl. Jakie produkty posiada w ofercie?

Akcesoria do jazdy konnej – sklep dla koni online

Internetowy sklep jeździecki Horse-Trade.pl oferuje zarówno artykuły jeździeckie, jak i produkty przeznaczone dla koni. Siedzibą firmy jest Kraków, a oprócz sprzedaży online, spółka prowadzi również sklep tradycyjny. Wśród szerokiego asortymentu na szczególne wyróżnienie zasługuje profesjonalna odzież dla jeźdźców – ocieplane legginsy, bryczesy, kaski i toczki, kurtki, ostrogi, obuwie, rękawiczki jeździeckie, czapsy czy koszulki. W ofercie dostępne są również derki, siodła, ochraniacze, owijki, wędzidła, wodze, czapraki oraz wiele innych produktów przeznaczonych dla koni. Należy także zwrócić uwagę na artykuły do pielęgnacji grzywy i ogona – najwyższej jakości szczotki, grzebienie, a także profesjonalne preparaty.

Internetowy sklep dla koni – czy warto skorzystać z jego oferty?

Sklep dla koni Horse-Trade.pl dostarcza swoim klientom nie tylko wysokiej jakości akcesoria jeździeckie, ale posiada w sprzedaży również produkty wyspecjalizowane, które trudno jest dostać w stacjonarnych sklepach sportowych. Miłośnicy jazdy konnej znajdą tutaj między innymi specjalistyczne elektrolity, pasze, witaminy i suplementy dla koni, które pozwalają zadbać o zdrowie zwierząt, wspomagając układ oddechowy, pokarmowy czy odporność. W ofercie dostępne są też minerały i witaminy na sierść i kopyta, a także smakołyki.

Siedziba firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować