chemia profesjonalna sklep internetowy, środki czystości, środki czyszcząceRobienie zakupów 

Preparaty na każdy rodzaj zabrudzenia – profesjonalna chemia gospodarcza

By zachować porządek – tak w zakładzie pracy lub obiekcie użyteczności publicznej, jak i w mieszkaniu – niezbędne są stosowne sprzęty oraz środki. O ile do prostych prac porządkowych zazwyczaj wystarczające okażą się podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to wiele prac będzie wymagało użycia chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czystości umożliwiają uporanie się nawet z poważnym brudem, zapewniając szybkie sprzątanie i eliminację niebezpiecznych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie wytwórców i dystrybutorów chemii profesjonalnej?

Chemia gospodarcza – dla kogo?

Asortyment profesjonalnych środków do czyszczenia skierowany jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm – głównie ekip sprzątających. W ofercie firm wytwarzających i dystrybuujących chemię przemysłową znajdziemy preparaty, dzięki którym wyeliminujemy zabrudzenia z różnych powierzchni – także tych porowatych i tym samym kłopotliwych do dokładnego wyczyszczenia. Są wśród nich środki stworzone z myślą o usuwaniu specyficznych zabrudzeń, między innymi osadu z tłuszczów, graffiti, wykwitów pleśni bądź kamienia kotłowego.

Pielęgnacja powierzchni za pomocą chemii gospodarczej

Profesjonalne środki czyszczące umożliwiają także na konserwację oraz zabezpieczenie powierzchni w znacznym stopniu wystawionych na szkodliwe działanie rozmaitych czynników i wandalizm. Znajdziemy między nimi specjalne powłoki polimerowe i akrylowe, środki do zabezpieczenia metali przed korozją, impregnaty do elementów wykonanych z drewna, jak również preparaty chroniące przed graffiti. Warto wspomnieć, że powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do rozmaitych powierzchni (m.in. linoleum bądź betonu) i nie tylko zabezpieczają je przed zabrudzeniami, ale także nadają im piękny wygląd.

Siedziba firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować