Robienie zakupów Technologie 

Poznaj wiodących producentów drukarek 3D

Jeśli potrzebujesz 3D drukarek, koniecznie wejdź na cadxpert.pl

W asortymencie firmy CadXpert odnajdziesz wyłącznie urządzenia od wiodących producentów takich rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, a także MakerBot oraz FormLabs (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które mamy w naszym asortymencie, działają m.in. w technologiach: SLA, PolyJet i FDM.

Drukarki 3D Stratasys – zredukują wydatki na produkcję

Marka Stratasys jest światowym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od przeszło trzech dekad – a dokładnie od 1988 roku – zaopatruje klientów najnowocześniejsze rozwiązania oraz instrumenty. Wyliczono, że stosując drukarki 3D i inne produkty Stratasys można zmniejszyć wydatki na produkcję i czas poświęcony na proces produkcyjny prawie o 90 procent. Kluczowe idee pracy rzeczoznawców marki Stratasys to dostarczanie wysokiej klasy produktów i usług, jak również wsparcie merytoryczne i techniczna. Hit sprzedażowy z oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, zalecane dla biznesu i przemysłu. Nowością w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – kompaktowa wersja drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Formlabs – desktopowe drukarki 3D

Formlabs to kolejny wiodący producent drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta firma w branży urządzeń do druku przestrzennego? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w niezwykle zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne metody przyrostowego druku, jak między innymi SLS i SLA. Nową propozycję w asortymencie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – urządzenie desktopowe, pracujące w autorskiej, nowej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która stanowi formę technologii SLA. Ten model – tak samo jak wszelkie pozostałe urządzenia Formlabs – znamionuje się funkcjonalną budową i nieskomplikowaną obsługą. Czym autorska technologia LFS odróżnia się od SLA? Z pewnością lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością i prędkością druku, a także precyzyjnym odzwierciedleniem najmniejszych detali. W LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, dzięki temu można uzyskać tożsame prototypy, do czego dąży się głównie w masowej, seryjnej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla biznesu, edukacji, przemysłu

MakerBot konstruuje wysokiej jakości zaawansowane urządzenia do druku 3D, pracujące w technologii FDM. Drukarki 3D tego producenta mają obszerne zastosowanie w różnych sektorach biznesu, przemysłu, edukacji i wielu innych. Najświeższy model, czyli drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który obsługuje materiały dostępne dla kolekcji Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 i ABS. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100°C. Uzyskany wydruk jest precyzyjny i trwały, a podczas procesu wydruku nie tworzą się wypaczenia czy przesunięcia warstw.

Siedziba firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować