Robienie zakupów 

Pawilony ogrodowe – ochrona przed słońcem i deszczem

Organizujesz przyjęcie w ogrodzie i zastanawiasz się nad dobrym zadaszeniem, które uchroni gości na wypadek załamania pogody? A może potrzebujesz zamówić profesjonalny namiot-pawilon? Dowiedz się, jakie przeznaczenie posiadają pawilony ogrodowe i o czym należy pamiętać przy doborze namiotu.

Zastosowanie pawilonów ogrodowych

Dostępne w sprzedaży pawilony ogrodowe bardzo dobrze sprawdzą się podczas rodzinnych uroczystości oraz ważnych imprez. Zostały zaprojektowane z myślą o rocznicach, przyjęciach typu baby shower, rodzinnych zjazdach, weselach w plenerze, złotych godach, urodzinach i innych znaczących wydarzeniach, które zasługują na odpowiednią oprawę. W sprzedaży dostępne są modele dwuspadowe, jak również namioty typu gwiazda. Pawilon ogrodowy ochrania uczestników imprezy nie tylko przed opadami deszczu, ale również przed intensywnymi promieniami Słońca. Namiot-pawilon dobrej jakości zapobiega również skraplaniu się wody wewnątrz pawilonu – służy do tego tzw. fartuch retencyjny. Zamówić można namioty całoroczne i sezonowe (posiadające wodoodporne poszycie). Dobór właściwego typu powinien być uzależniony od indywidualnych potrzeb.

Łatwe w montażu oraz wytrzymałe pawilony ogrodowe

Pawilony ogrodowe cechują się mocnym szkieletem i zdołają przetrwać w nienaruszonym stanie przez długi okres czasu, a łatwy montaż i demontaż pawilonu sprawiają, iż sprosta temu każdy, kto przynajmniej raz rozkładał pospolity namiot. Namiot-pawilon można stawiać na różnorodnych typach podłoży – betonowym lub trawiastym. Pawilony ogrodowe posiadają także specjalne ocynkowane stopy kotwiące, które gwarantują stabilność całego szkieletu.

Może Cię także zainteresować