Robienie zakupów Urządzanie wnętrz 

Okiennice dekoracyjne shutters – dom w zupełnie innym stylu

Zobacz, gdzie zamówić okiennice wewnętrzne.

Planując aranżację pomieszczenia, sporadycznie poświęca się dużo uwagi oknom. Zazwyczaj decyzja pada na szablonowe rozwiązanie, czyli firany i zasłony, które nieraz łączone są z roletami. Jednak jest jeszcze inne zdobywające sobie krąg sympatyków rozwiązanie – okiennice wewnętrzne, czyli inaczej mówiąc – shuttersy.

Na okna, ale także na drzwi – zastosowanie okiennic wewnętrznych

Najważniejszą właściwością shuttersów (bądź też w spolszczonej wersji – szutersów) jest to, iż lamele zamontowane na tego typu okiennicach wewnętrznych poruszają się i można ustawiać je w dowolnej pozycji, w zależności od zachcianek domowników. Wytwarza się je z płyt pilśniowych, polichlorku winylu (PCV), jak również z drewna. Okiennice wewnętrzne shutters instaluje się głównie na oknach, jakkolwiek świetnie sprawdzą się również na drzwiach i w szafach. Shuttersy to wprawdzie element okna, który w europejskim budownictwie wykorzystuje się wciąż sporadycznie, ale gros osób zapewne w kinie bądź na ekranie telewizora, gdyż te okiennice są bardzo popularne na terenach z cieplejszym klimatem, czyli w Australii i USA.

Shuttersy wspaniale komponują się z rozmaitymi stylami aranżacyjnymi

Shuttersy to ozdobne okiennice które nie tylko doskonale się prezentują, ale mają również zastosowanie. Przy ich użyciu można w pasywny sposób regulować użycie promieni słonecznych: w upalne dni ograniczać nagrzewanie się pokojów, a w zimne – zapobiegać ucieczce ciepła. Okiennice wewnętrzne bardzo dobrze komponują się z różnymi stylami aranżacyjnymi i da się je założyć je na zdecydowanej większości ram okiennych. Produkuje oraz montuje się je na zamówienie, co sprawia, iż są – nie da się ukryć – droższym rozwiązaniem niż przykładowo rolety. Shuttersy jednak nadają wnętrzom nader szykowny wygląd, przez co wpływają na podwyższenie wartości nieruchomości. Warto także zaznaczyć, iż kąt lameli shuttersów jest ustawia się bez pomocy żyłek, co rodzice dzieci oraz posiadacze zwierząt, które zerwać zwisające sznurki, uznają zapewne za sporą zaletę.

Siedziba firmy:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować