Robienie zakupów 

Oferta dla producentów żywności – sprzedaż butelek i słoików szklanych w hurcie

Hurtownia butelek - tu zawsze kupicie wszystko, czego potrzebujecie!

Wytwarzanie żywności jest branżą gospodarki, która tak długo jak będzie żyć człowiek nie wstrzyma działalności. Pomimo tego, że większością rynku produktów spożywczych rządzą duże marki, jest to również sektor, w którym doskonale radzą sobie mniejsze przedsiębiorstwa, o ile zachęcą klienta do swojego zdrowego, smakowitego lub niszowego produktu. Gotowa do sprzedaży żywność musi być zabezpieczona tak, by produkt długo zachował świeżość, a zatem np. w szklane słoje i butelki. Plusem tego typu opakowań jest to, iż są ekologiczne, dlatego że poddać je recyklingowi.

Słoiki i butelki w hurcie – dlaczego to się opłaca?

Wiadomym jest, że oferty od dystrybutorów kierowane do odbiorcy indywidualnego odróżniają się dużo ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest niedużą manufakturą produkującą takie artykuły, jak przykładowo smalczyk kanapkowy, soki lub dżemy, będzie potrzebować rok w rok nie kilkuset opakowań ze szkła, ale ilości zdecydowanie wykraczające ponad liczbę paru tysięcy sztuk. Kupno słoików oraz butelek w hurcie będzie w związku z tym dla niego nie tylko formą zmniejszenia kosztów, bo zamawiając towar na palety przeważnie można oczekiwać znacznego rabatu od dystrybutora, ale również oszczędnością na kosztach transportu, wszak jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie firmy nawet na wiele miesięcy. Koszt hurtowego zakupu pojemników szklanych dostrzegalnie obniży się, jeśli zamówimy je u rodzimego hurtownika słoików oraz butelek. W ten sposób także dostanie towar szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – tu nabędziesz butelki oraz słoiki na palety

Hurtownicy opakowań ze szkła oferują rozmaitego kształtu i objętości słoiki oraz butelki szklane świetne do rozlewania wina, piwa bądź soków. Transportowane są one do nabywcy na paletach zawierających – zależnie od rozmiaru opakowań – po 500, 1300, a nawet 2700 sztuk danego opakowania. Podmioty posiadające własne auta transportowe mogą także odebrać zakupiony towar samodzielnie ze składu hurtowni. Wraz z słoikami bądź butelkami hurtowo można dodatkowo kupić odpowiadającą ilość innych koniecznych elementów, jak kapsle, nakrętki lub korki dopasowane do danego typu opakowania.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować