Robienie zakupów 

Nietypowe gadżety ślubne – alkohol z etykietami weselnymi

Dowiedz się, gdzie kupić etykiety na wódkę weselną, wejdź na superbutelki.pl.

Obyczaj dawania prezentów na rozmaite okazje znany jest od setek lat i od samego jego źródła jednym z najczęściej przekazywanych i, nie da się ukryć, jednakowo ochoczo przyjmowanych podarunków, jest alkohol. Wiele ludzi nie wyobraża sobie nie wziąć alkoholu na Sylwestra, imieniny czy ślub. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, jeśli inni goście pomyślą o tym samym?

Spersonalizowane etykiety weselne – alkohol jako nietuzinkowy podarek od Młodej Pary

Na weselu napoje wyskokowe nie tylko są rozstawione na stołach, ale także dość często młoda para obdarowują swoich gości butelkami z alkoholem podczas pożegnania. Taki podarunek jest uważany za formę podziękowania za przybycie na ceremonię. Lecz taka butelka z alkoholem może również przerodzić się w wartościową pamiątkę, której uczestnicy wesela nie wyrzucą nawet wtedy, gdy skończy się w niej alkohol. Trzeba spersonalizować butelkę, a można uczynić to zamawiając etykiety weselne, na których można dodać informację o podziękowanie za obecność, miejscu i dacie ślubu lub imionach nowożeńców. Etykiety weselne można kupić w najrozmaitszych wzorach i kolorach, zatem bez problemu można odszukać te, które będą harmonizować ze stylem, w którym urządzane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od fantazji państwa młodych. Naturalnie spersonalizowane etykiety na wódkę i inne alkohole można zastosować nie tylko z okazji wesela – są idealne na wyróżnienie się na imprezie imieninowej czy wieczorze kawalerskim.

Etykiety na butelki – udekoruj swoje przetwory

Etykietami z indywidualnym nadrukiem można dekorować butelki w domowej spiżarni. Jeżeli samodzielnie wytwarzasz soki, nalewki czy wina, a potem dajesz je rodzinie czy też kolegom nawet bez okazji, możesz udekorować je ciekawymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą walory estetyczne zwykłej flaszki. Prócz tego butelki można też oznaczać używając wielokolorowych kapturków termokurczliwych oraz kapsli.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować