Hobby i rozrywka Robienie zakupów 

Namioty imprezowe – zastosowanie

Nie ma nic bardziej zachęcającego do udziału w przyjęciu zorganizowanym w plenerze niż użycie namiotu imprezowego. Dzięki niemu nasi goście będą mogli rozkoszować się pysznym jedzeniem lub tańcami bez obaw, że zmoczy ich deszcz lub silny wiatr rozrzuci papierową zastawę.

Gdzie możemy wykorzystać namioty imprezowe?

Na imprezy nie chodzimy wyłącznie do sal – doceniamy możliwość biesiadowania pod chmurką. Popyt na namioty imprezowe zwiększa się z każdym rokiem: wykorzystuje się je na uroczystościach weselnych, podczas eventów firmowych, bankietach. Namioty na imprezy zdadzą egzamin zarówno podczas hucznego przyjęcia na sto osób, jak i skromnego bankietu urodzinowego. Dzięki możliwości dopasowania rozmiaru i kształtu, namiot na imprezy jest zawsze strzałem w dziesiątkę.

Namioty na imprezy – dla kogo?

Namioty na imprezy przydadzą się głównie osobom, które planują przyjęcie w plenerze: młodej parze chcącej zorganizować niezpomniane przyjęcie weselne, dyrektorom firm przygotowującym spotkania intgracyjne, a także np. pracownikom agencji eventowych, którzy dbają o liczne imprezy zamawiane przez klientów. Namiot imprezowy to podstawowy element letniej zabawy!

Charakterystyka namiotu imprezowego

Wytrzymałość poszycia, solidna stalowa konstrukcja, system air control zapobiegający skraplaniu się wody – oto podstawowe cechy, którymi powinny odznaczać się najwyższej jakości namioty na imprezy . Sprzedaż takich namiotów odbywa się najczęściej poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy, a na stronie internetowej producenta bądź dystrybutora mamy podane dostępne rodzaje i wymiary namiotów. Szerokość namiotu wynosi od trzech do nawet ośmiu metrów, a długość – od 4 do nawet 25 metrów. Do wyboru mamy również kilka kolorów maskownic.

Może Cię także zainteresować