Robienie zakupów Technologie 

Najlepsze profesjonalne skanery 3D – precyzyjne odwzorowanie detali

Jeśli chcesz zamówić profesjonalny skaner 3D, skieruj się na ten adres.

W asortymencie CadXpert znajdują się profesjonalne skanery 3D. W sklepie nabyć można sprzęt od wymienionych niżej producentów:
– Shining 3D – skanery EinScan i FreeScan,
– RS SCAN – ortopedyczne skanery 3D,
– DOF (Degree of Freedom) – skanery dla protetyków dentystycznych.

Skanery 3D Shining – urządzenia od autora wielu patentów

Firma Shining 3D już od ponad dziesięciu lat (a dokładnie od 2004 r.) wytwarza wysokiej jakości sprzęt do druku przestrzennego (skanery 3D, ale również drukarki 3D, oprogramowanie oraz usługi produkcji i projektowania). Shining 3D cechuje się innowacyjnością, jest również autorem szeregu patentów – do końca 2015 roku sfinalizowali ich w sumie paręset (m.in. na wzory oraz oprogramowanie). Skanery 3D tej marki są w szerokim zakresie stosowane w przemyśle, medycynie, odlewnictwie i innych licznych sektorach przemysłu. Sprzęt Shining 3D dąży do podwyższenia wydajności, podniesienia jakości i zmniejszenia nakładów na produkcję.

Skanery 3D DOF – cechy linii Freedom, Swing oraz Edge

Rozróżnia się Degree of Freedom skanerów 3D marki Degree of Freedom:
– Freedom – ta linia urządzeń jest najbardziej precyzyjna i najszybsza. Dzięki wykorzystaniu technologii Stable Scan Stage (SSS) wykorzystującej mobilną jednostkę optyczną, skan jest niezmiernie dokładny. Szybkie działanie, łatwa i wygodna obsługa, stabilny pomiar danych to kolejne zalety skanerów 3D z kolekcji Freedom.
– Edge – to linia produktów charakteryzujących się precyzją oraz szybkością. Z wykorzystaniem aż 6 dostępnych trybów skanowania można jeszcze staranniej dopasować potencjału urządzenia do potrzeb użytkownika. Skanery 3D z tej kolekcji gwarantują dużą dokładność skanów, a jednocześnie są bezproblemowe w obsłudze oraz wydajne. Możliwe jest zeskanowanie również powierzchni o utrudnionym dostępie (jak np. wycisku dentystycznego), z tej przyczyny są wykorzystywane w ortodoncji i dentystyce.
– Swing – produkty z tej kolekcji wyróżniają się dwiema kamerami, kształtem (wyglądają jak litera L), nieskomplikowaną obsługą oraz ogromną efektywnością i szybkością pomiarów. W asortymencie sklepu CadXpert dostępne są także skanery 3D HD – zastosowane w nich kamery o wysokiej rozdzielczości umożliwiają skany w jakości HD.

Skanery 3D marki RS SCAN dla producentów obuwia oraz rehabilitantów

Ostatnia kategoria skanerów 3D w sklepie CadXpert to ortopedyczny skaner 3D Tiger – asortyment marki RS Scan. Czym cechuje się ten sprzęt? Wyjątkową szybkością pracy – skanowania zajmuje nie więcej niż 15 sekund. Wykorzystanie aż dziewięciu kamer: ośmiu w kolorze i jednej monochromatycznej zapewnia doskonałe odwzorowanie przedmiotów oraz dokładność. Skaner 3D Tiger jest skierowany głównie do rehabilitantów, ortopedów i producentów obuwia. Precyzja jego działania jest używana do odwzorowywania butów, wkładek czy stóp.

Skanery 3D nie są dzisiaj dużym kosztem

Druk 3D oraz skan 3D nieprzerwanie ewoluują, za zmianami idzie zaś zastosowanie coraz to bardziej innowacyjnych technik i tworzyw. To wszystko sprawia, że skanery 3D i ich koszt stopniowo obniżają się. Dawniej był to sprzęt, który kupowały jedynie największe marki, w dzisiejszych czasach profesjonalny skaner 3D to koszt, na który może sobie pozwolić nawet średniej wielkości przedsiębiorstwo. sklepie CadXpert podstawowe modele skanerów 3D są w cenie już od 7 tys. złotych (np. model Shining3D Einscan SE). To małych rozmiarów urządzenie, ważące 2.5 kg, łączy w sobie skan w połączeniu z drukiem 3D, pracuje precyzyjnie, szybko i odwzorowuje każdy detal.

Gdzie najlepiej zamawiać skanery 3D?

Czy lepiej zamówić profesjonalny skaner 3D w sklepie internetowym czy stacjonarnym? Za zakupami w e-sklepie przemawia sposobność zrobienia ich o każdej godzinie, jak również nielimitowany czas, aby odpowiednio zastanowić się nad wyborem sprzętu dopasowanego do potrzeb naszego przedsiębiorstwa. A a zakupów w sklepie stacjonarnym? Konsultacje ze ekspertami oraz możliwość zobaczenia sprzętu na żywo. Ale jedno z drugim można połączyć – w sklepie online można wybrać wstępnie jakieś urządzenie, a następnie umówić się (mailem, przez formularz kontaktowy czy , telefonicznie) na konsultacje w showroomie CadXpert, który mieści się w Krakowie. Skaner 3D lub inny sprzęt do druku przestrzennego to odpowiedzialna inwestycja, zatem najlepiej podjąć decyzję o jego kupnie po skorzystaniu z merytorycznego wsparcia doradców CadXpert. Po sprzedaży CadXpert zapewnia warsztaty dla użytkowników z posługiwania się urządzeniem, pełną obsługę posprzedażową i serwis.

Siedziba firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować