Robienie zakupów 

Maty przemysłowe – niezastąpione w wielu zakładach pracy

Kup maty przemysłowe

Maty podłogowe mają mnóstwo zastosowań i są wykorzystywane w przemyśle, gastronomii, służbie zdrowia i innych sektorach rynku. Jesteś zainteresowany ergonomicznymi i funkcjonalnymi wycieraczkami przemysłowymi? Dowiedz się, gdzie się je wykorzystuje.

Mata dezynfekcyjna przejazdowa – zastosowanie?

Maty dezynfekcyjne używane są w wielu sektorach – w myjniach, warsztatach samochodowych, na stacjach benzynowych, przy stanowiskach obróbki metali, w zakładach przetwórstwa spożywczego, w szpitalach specjalistycznych, lokalach gastronomicznych, kuchniach, narzędziowniach, stanowiskach obróbki żywności, przy hodowli trzody chlewnej, a więc wszędzie tam, gdzie wymagane jest utrzymanie czystości. Maty dezynfekcyjne uniemożliwiają rozprzestrzenianie się groźnych drobnoustrojów chorobotwórczych – bakterii, wirusów i grzybów, a także minimalizują ryzyko roznoszenia się opiłków czy pyłu. Na rynku dostępne są też maty olejochłonne, które wspaniale sprawdzają się w warsztatach i innych obiektach, gdzie istnieje ryzyko przenoszenia się smarów na obuwiu. Maty te absorbują bowiem ciecze oleiste.

Maty przemysłowe – popraw ergonomię pracy i jej bezpieczeństwo

Maty dezynfekcyjne przejazdowe mają właściwości amortyzujące i antypoślizgowe, dzięki którym poprawia się bezpieczeństwo i komfort pracowników oraz pozostałych ludzi znajdujących wewnątrz budynków. Wybrane maty przemysłowe są powleczone powłoką wzbogaconą korundem, co korzystnie wpływa na ich właściwości antypoślizgowe. Ponadto profile najazdowe mat przemysłowych chronią przed ewentualnym potknięciem się.

Siedziba firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować