Robienie zakupów Usługi branży budowlanej 

Kontenery budowlane – kontenery otwarte lub z pokrywą

Jeśli potrzebujesz hakowców, koniecznie sprawdź ekombud.pl

Kontenery na odpady pełnią istotną funkcję w czasie wykonywania robót budowlanych – umożliwiają legalne zutylizowanie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych pracach. Jakie kontenery budowlane są dostępne na rynku? U kogo można je kupić?

Kontener na odpady budowlane – wybierz najwyższą jakość

W Polsce produkcją pojemnych i trwałych kontenerów stalowych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na gruz i kontenery na złom. Te typy pojemników wykorzystują nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty parające się wypożyczaniem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także gruz betonowy i ceglany, złom oraz wszelkiego typu odpadki poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku jest sporo typów pojemników na odpady. Są pojemniki z plandeką, kontenery stalowe, muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery otwarte, z pokrywą oraz wiele innych modeli. Pośród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najpopularniejsze są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. W zależności od potrzeb można wyposażyć się w kontener lub otwarty. Na placach budowy nierzadko wykorzystywane są również kontenery do transportu surowców sypkich – najczęściej są to modele samowyładowcze, które można szybko opróżnić.

Siedziba firmy:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować