Robienie zakupów Żywność 

Jakie można kupić zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio?

Sprawdź, gdzie kupić kapsułki A Modo Mio, wejdź na https://cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-lavazza-a-modo-mio/.

Firm przetwarzających kawę są tysiące, jakkolwiek Lavazza nieprzerwanie pozostaje w czołówce tych cieszących się uznaniem. Mało osób wie, że początek firmy Lavazza sięga końca XIX w. w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za ekwiwalent mniej więcej 20$ nabył niewielki sklep, gdzie prażono ziarna kawy i sporządzano ich oryginalne mieszanki. Zdobyły one w mgnieniu oka serca obywateli miasta. Dziesięciolecia później firma Lavazza nadal zachwyca smakiem swoich kaw, wyznaczając standardy również w obszarze kaw w kapsułkach.

Kawa w kapsułkach A Modo Mio – można zamówić ich zamienniki

Ekspresy na kapsułki z kawą z linii Lavazza A Modo Mio są aktualnie jednymi z najpopularniejszych. Wykorzystywane są one zarówno w naszych kuchniach, jak i w wielkich biurach. Z ich pomocą przyrządzanie smacznej, aromatycznej kawy zajmuje jedynie chwilę. Posiadacze ekspresów do kawy Lavazza nie muszą jednak ograniczać się tylko do mieszanek smaków dystrybuowanych przez tę markę. W tej chwili na rynku kupić można mnóstwo zamienników kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio. Nieraz kosztują one taniej, ale nadal charakteryzują się bardzo dobrą jakością.

Zamienniki kaw w kapsułkach Lavazza A Modo Mio – połączenia robusty i arabiki

Bardzo dużo zamienników kapsułek do ekspresów Lavazza A Modo Mio znajdziemy w asortymencie Italian Coffee, firmy która także wywodzi się z Włoch i specjalizuje się w sprzedaży kapsułek z kawą do licznych znanych urządzeń tego rodzaju. Oferuje ona zarówno kawy będące połączeniem arabiki z robustą (Intenso Gola czy Superbia), niesamowitą kompozycją samej arabiki (Venezia), ale także napoje o smaku czekolady (Mokaccino), kawy z mlekiem (Cortado Macchiato) czy kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng).

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować