Robienie zakupów 

Etykiety i kapturki termokurczliwe – akcesoria do alkoholu

Sprawdź, gdzie kupić akcesoria do alkoholu, wejdź na superbutelki.pl

Samodzielna produkcja napojów alkoholowych, kiedyś niezwykle popularna, w dzisiejszych czasach powraca do łask. Do poszukiwań popychają nas nie tylko względy finansowe (nalewki przyrządzane na własną rękę są znacznie tańsze od tych ze sklepu), ale także skłonność do eksperymentowania, możliwość przygotowania napojów według własnych upodobań i satysfakcja płynąca z picia swoich alkoholi. Większość osób, które samodzielnie wyrabiają domowe napoje, wybiera nalewki, piwo, winolub cydr, chociaż nie brak też wielbicieli tradycyjnego samogonu. Jednak niezależnie od tego, w jakich trunkach się specjalizujemy, winniśmy posiadać odpowiednie akcesoria.

Jakie akcesoria do alkoholu są kluczowe?

Produkcja alkoholu w domu nie byłaby możliwa bez naczyń i akcesoriów do fermentacji – odpowiednich balonów, pojemników, korków czy rurek. Na dodatek do każdego typu trunku potrzebne są inne akcesoria – w przypadku wina jest to na przykład prasa do owoców, natomiast w przypadku piwa – kotły i chłodnice. Do rozlewania alkoholi niezbędne są z kolei takie akcesoria jak korkownica lub kapslownica. Na tym jednak wykaz potrzebnych akcesoriów się nie kończy, gdyż butelki z alkoholem wypada odpowiednio oznaczyć.

Akcesoria do alkoholu – kapturki termokurczliwe oraz etykiety

Etykiety na bimber czy inne alkohole domowe możemy przygotować samemu. Zdecydowanie lepiej będą jednak wyglądać butelki z dekoracyjnymi etykietami na wódkę oraz chroniącymi korek kapturkami, które możemy zaserwować podczas towarzyskich imprez albo bez wahania wręczyć najbliższym w charakterze prezentu. Osobny typ takich dodatków to etykiety weselne, które możemy nakleić nie tylko na własnych alkoholach, ale także tych nabytych w sklepie i podkreślić tym samym charakter przyjęcia.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować