Robienie zakupów Zagadnienia motoryzacyjne 

Duża ładowność i opływowe kształty – boxy dachowe

Jeśli szukasz boxów dachowych, koniecznie wejdź na http://tinyurl.com/y5ardfh2

Bagażniki dachowe to praktyczne rozwiązanie pozwalające transportować dużą ilość bagaży, sprzętu sportowego i turystycznego oraz innych ładunków bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz samochodu. W sprzedaży jest dostępnych wiele rodzajów bagażników dachowych – boxy dachowe, uchwyty rowerowe i narciarskie, modele podstawowe na relingach, jak również listwy dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej klasy bagażniki wyprodukowane z materiałów odpornych na promieniowanie słoneczne, uszkodzenia czy rdzę. Niezwykle popularne są także boxy dachowe o aerodynamicznym kształcie, które nie stawiają oporu powietrza w czasie jazdy. Naturalnie, rodzaj bagażnika musi być dobrany do modelu pojazdu oraz preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – prosty montaż

Współczesne bagażniki dachowe w formie boxa są wyposażone w centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży oraz dodatkowo paski transportowe, które gwarantują, że spakowane przedmioty pozostają na swoim miejscu nawet na bardzo ciężkich trasach. Niskoprofilowe i mocne modele mają pokaźną pojemność, a korzystanie z nich jest nadzwyczaj wygodne. Niektóre boxy dachowe są otwierane z trzech stron, co upraszcza dostęp do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest nieskomplikowany i nie wymaga wykorzystania wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien się na nie zdecydować?

Przewożenie sprzętu na dachu samochodu to praktyczne rozwiązanie, z którego korzysta duża grupa kierowców. Bagażniki dachowe nabywają zwłaszcza osoby kochające aktywnie spędzać wolne chwile na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym zmieszczą się także na narty, deski snowboardowe, jak również inne akcesoria turystyczne, których ze względu na rozmiar nie umieścimy wewnątrz pojazdu.

Siedziba firmy:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować