Robienie zakupów 

Derka dla konia – rodzaje i akcesoria

Jeśli chcesz nabyć derkę dla konia, skieruj się tutaj

Derka nakrycie dla konia, które służy do zapewniania zwierzęciu komfortu termicznego, a także ochrony przed kurzem lub owadami. Jakie modele derek można dzisiaj nabyć w internetowych sklepach jeździeckich? Czym różnią się od siebie?

Derka dla konia – postaw na szeroki asortyment

Derki dla koni osłaniają jego tułów, zad, a w niektórych przypadkach także szyję i pełnią bardzo ważne funkcje. W ofercie internetowego sklepu z akcesoriami jeździeckimi Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – treningowe, siatkowe, osuszające, polarowe, padokowe, a także stajenne. Grubsze, wełniane lub polarowe modele są używane w czasie przewożenia konia lub po treningu – zapewniają zwierzęciu ciepło. Często korzysta się też z derek wykonanych z materiałów nieprzemakalnych – mogą być stosowane na wybiegu lub zimą. Derki siatkowe chronią zwierzę przed owadami, osuszające z kolei wykonane są z materiałów szybkoschnących i oddychających. W sklepie Horse-Trade.pl zaopatrzyć się można także w derki padokowe, zapewniające koniom swobodę ruchów.

Derka dla konia – dobieramy dodatkowe akcesoria

Odpowiednia derka dla konia to nie wszystko – istotne są także specjalistyczne akcesoria, które pomagają utrzymać okrycie na miejscu, a także zapewniają koniowi dodatkową ochronę. online Horse-Trade.pl ma w swojej ofercie między innymi regulowane i wykonane z elastycznego materiału pasy do derki od renomowanych producentów. W sklepie dostępne są również ochraniacze na pierś zwierzęcia oraz inne dodatkowe moduły, takie jak przedłużacze i szyje do derki. Szeroki wybór akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać najlepsze rozwiązanie dla każdego konia, a sprawna dostawa pod wybrany adres zapewnia pełną wygodę zakupów.

Siedziba firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować