Robienie zakupów Żywność 

Delektuj się dobrą kawą co dnia – kompatybilne kapsułki Tchibo Cafissimo

Dowiedz się więcej o kapsułkach do ekspresu Tchibo Cafissimo na http://tinyurl.com/w4b7j9s

Technologia parzenia kawa w kapsułkach została opracowana ponad czterdzieści lat temu i stopniowo zdobyła sobie miliony sympatyków. Ten praktyczny system umożliwia zaparzenie napoju wysokiej jakości w wyjątkowo prosty sposób – trzeba dodać wodę do pojemnika w ekspresie, włożyć kapsułkę z kawą do dedykowanego zasobnika i już po minucie można delektować się pobudzającym napojem.

Kawy speciality z Nikaragui i Kolumbii – zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo

Istnieje kilka systemów przygotowywania kawy w kapsułach. Ten należący do niemieckiego koncernu Tchibo jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych na świecie. Kapsułki Tchibo Cafissimo mają inna formę niż pozostałe, co przez zmuszało klientów do zaopatrywania się w kapsułki z kawą u jednego dostawcy. Kwestia ta tyczyła się każdego systemu w kapsułkach, jednak w ostatnim czasie dostępnych jest na rynku – także w Polsce – sporo ich zamienników. Firma Italian Coffee wytwarza kapsułki do wielu systemów, w tym również zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo firma ta utworzyła linię kaw speciality, czyli tzw. kaw single origin. Taka kawa cechuje się tym, iż wywodzi się z jednej uprawy, zbioru i gatunku. Smak takiej kawy jest niepowtarzalny, bo wytworzyło go sporo różnorodnych elementów, między innymi konkretna pogoda panująca w danym roku. Łączenie kaw speciality z dodatkami aromatyzującymi lub mlekiem zagłusza ich unikalne nuty smakowe. W sklepach dostępne są zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo zawierające kawę z ziaren z Etiopii i Brazylii (100% arabika), jak również Angoli (100% robusta). W tych kawach wyraźnie odczuwalne są naturalne aromaty kakaowe, kwiatowe oraz czekoladowe.

Ile kosztuje napar z zamienników kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Urządzenia do kawy w kapsułkach sprawdzą się zarówno w domu, jak i w hotelach lub urzędach. Cena napoju w przeliczeniu na jedną porcję nie jest wygórowana i przeważnie mieści się w widełkach 1,20-1,60 zł. Łatwo zauważyć, że taka kawa jest kilkukrotnie tańsza aniżeli identyczny napój podawany w kafeteriach na mieście lub w bufetach w biurze. Nowoczesny wygląd i rozsądne ceny urządzeń na kapsułki powodują, że z roku na rok częściej pojawiają się one w naszych mieszkaniach. Dzięki nim podamy koleżankom najlepszej jakości napój w trakcie weekendowych spotkań, a jednocześnie sami będziemy mogli cieszyć się filiżanką takiej kawy przed wyjściem do pracy, bez obaw o duże koszty. Jeśli chcemy kupić zamienniki kapsułek Tchibo upewnijmy się wcześniej czy są kompatybilne z posiadanym przez nas urządzeniem.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować