Robienie zakupów Zagadnienia motoryzacyjne 

Części do Renault – gdzie je kupić?

Co powinieneś wiedzieć o Renault części Kraków?

Auta Renault wciąż są w Polsce popularne. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Klienci lubią różne ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, iż w 2014 r. Polacy nabyli ponad 3500 pojazdów Megane i 5 tys. modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Ogromnym zainteresowaniem klientów cieszyło się też Renault Clio – w omawianym okresie zakupiono prawie 2800 sztuk tego modelu.

Części zamienne Renault – jakie często ulegają awarii?

Nabyłeś wyśniony auto i pragniesz jak najporządniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do rozlicznych modeli tego producent są sprzedawane w stosownie zaopatrzonych sklepach online. Można w nich znaleźć elementy podwozia, nadwozia, układu chłodzenia oraz silnika, jak i wiele innych. Z recenzji użytkowników wynika, iż najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego elementu uskarżają się właściciele Clio. Problemy podobnej natury mają Ci, którzy kupili Renault Megane, chociaż w tym przypadku awarii ulega także ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się oryginalne części Renault

Regularne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się elementów eksploatacyjnych są gwarancją długiego korzystania z auta tej marki. Dostępne w sprzedaży części są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niesprawne elementy.

Siedziba firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować