maseczka wielorazowa, ochronna maseczkaDbanie o zdrowie Robienie zakupów 

Chroń się przed wirusem – załóż maseczkę z przyłbicą Vitberg Mini Shield

Pandemia COVID-19, która rozprzestrzeniła się na cały świat, kompletnie przeistoczyła nasze życie i relacje społeczne. Zasady dystansu społecznego wymuszają konieczność używania rozmaitych środków, które mają zabezpieczać nas przed rzeczywistym zagrożeniem złapania tego niebezpiecznego wirusa. Idąc do urzędu bądź sklepu, gdzie zwykle obracamy się w większej gromadzie ludzi, musimy zawsze zakładać na nos oraz usta ochronną maseczkę. Jak jednakże postąpić, jeżeli mamy kłopoty z oddychaniem w popularnej maseczce z materiału?

Wytrzymała przyłbica ochronna zabezpiecza podobnie jak maska chirurgiczna

Osoby, które sądzą, że ochronne maseczki z bawełny są niekomfortowe i mają kłopoty z oddychaniem w trakcie ich używania, powinny wyposażyć się w mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony jest właśnie maseczka wielokrotnego użytku Vitberg Mini Shield. Chroni ona użytkownika przed zakażeniem patogenami w identycznym stopniu jak maseczka chirurgiczna, a więc zakrywa usta i nos, ale przy tym zapewnia swobodę oddychania. Jej głównymi zaletami są trwałość, wygoda i niewielka waga, która nie wykracza poza 7-10 gramów. Ta mini przyłbica wyprodukowana jest z materiałów, za sprawą których może być stosowana wielokrotnie. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po założeniu można oczyścić, a samą maseczkę można również czyścić ręcznie (aż do trzydziestu razy) w wodzie z mydłem.

Maseczka z przyłbicą – dla astmatyków oraz ludzi pracujących

Mini przyłbicę poleca się stosować każdemu, kto troszczy się o ochronę, ale i komfort. Osoby mające problemy z oddychaniem, w podeszłym wieku czy sportowcy będą sobie chwalić swobodę jaką gwarantuje taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona też idealna dla wszystkich, którzy są zobligowani nosić ochronne maski w trakcie pracy. Mini Shield marki Vitberg nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie krępuje ruchów szyi, a jej używanie przez parę godzin nie powoduje uczucia dyskomfortu. Ludzie młodzi z całą pewnością uznają za plus również to, iż działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy na urządzeniach mobilnych.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Może Cię także zainteresować